Sayfa 83/975 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 657 - 664 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Tesekkurler. Burda da mi fonlar var ya. Cusanda da var ve kagit cikmiyor . Insllah burda farkli olur

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

agam çoooook şanslısın çokkkkk beraları yukarılardan satıp tam buna geliyordumki

bera tepetaklak oldu geri geldi döndüm yine ona yoksa seni biraz üzerdim ammaaa

neyse

3. Beranın yeri güzel dayı ne çıkacaksın. hdfgs olmasa bi kısmını beraya girerdim bende.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

4. Dayı sen eminim ki gsdho 'yu da takip ediyorsundur.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Beranın yeri güzel dayı ne çıkacaksın. hdfgs olmasa bi kısmını beraya girerdim bende.

taaaaaaa yukarlarda verip çıkmıştım beradan çok düşünce onu tekrar alıyorum şuan

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayı sen eminim ki gsdho 'yu da takip ediyorsundur.

çok eskiden alıp satardım en az 5 yıldır hiç bulaşmadım ona

büyük tahtalarda yabancı satışları var merlinç perişan etti borsayı garan . thyao . kardemiri filan

tera yatırım112 ye alıyor 113 e satıyor 112 ye mal geldiği an o geleni 113 e satış yazıyor puştluğun bukadarı

Sayfa 83/975 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •