Sayfa 83/153 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 657 - 664 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

bu ay ki alımlar yapıldı.
    hayırlısı olur inşalah.
    saygılar...
    ''dokuz ayrı kadınla ilişkiye girerek, bir ayda çocuk sahibi olamazsınız''
    ''yazdıklarım yatırım tavsiyesi değilidir.Acemi lafıyla iş yapmayın''

2. Ani inis nicin olmus merak ettim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Hocam orda usd portföyünü düzenlerken 50 tl gibi bir zarar vardı. O zararı toplam kar-zararı takip edebilmek için altın portföyüne aktarırken yanlışlıkla sildim,yeniden düzenledim. Tahminimce yeniden altın portföyünü oluşturunca hisse artı 2000 küsürdeydi. Orada artı 2000 görünüyordu, altın portföyünü yükleyince yeniden birden kârı aşağı çekti. Aslında toplam portföyde böyle bir kar hiç olmadı. 😀😀 Ama şu an doğru değeri gösteriyor.
    Portföye yatırılan 43500tl portföy güncel değer 45000 tl.

Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Portföye yatırılan 43500tl portföy güncel değer 45000 tl.
    Bakalım kârda durabilecek misin.?
    beaaaaa!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Bakalım kârda durabilecek misin.?
    beaaaaa!
    Aslında şu anda düşmesi daha çok düşmesi işime gelir. Malı pahalıya almak zorunda kalıyorum. Alım yaparken de nispeten ucuzlarindan toplamaya çalışıyorum.
    Realist olmak gibi bir düşüncem yok. Çok absürt sıçramalar olmazsa.
    👍

6.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Aslında şu anda düşmesi daha çok düşmesi işime gelir. Malı pahalıya almak zorunda kalıyorum. Alım yaparken de nispeten ucuzlarindan toplamaya çalışıyorum.
    Realist olmak gibi bir düşüncem yok. Çok absürt sıçramalar olmazsa.
    Portföyünüzü yaparken neyi dikkate alarak yapıyorsun
    Mesale temettüyemi bakıyorsun yoksa bir egeen bir otokar yada aselsan mı arıyorsun

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku

hayırlısı olur inşalah.
    saygılar...
    Piyasa primliyken bile hisse alıyorsunuz. Güzel bir alışkanlık. Ben uzun vadeli portföyümde bütün alımlarımı durdurdum. Birkaç hisse dışında hepsi bana çok primli geliyor.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku

hayırlısı olur inşalah.
    saygılar...
    Tebrik eder portföyün hayırlı olmasını dilerim. Bence doğru zamanda maliyetlenmeye başladınız. Ülkenin güzide şirketleri temel değerlerine göre düşük fiyatlanıyor. Kısa vadede olmasa da ileride iyiki diyeceğinizi umuyorum.
    Saygılarımla

Sayfa 83/153 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •