Sayfa 83/668 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 5344 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dogrudur yanilabilirim asagi yonlu daha agresif hareket beklerdim gerci bu ölmüs aglayani yok
     Alıntı Originally Posted by Battibalik Yazıyı Oku
    endekse göre -%3.5 geride kaldı. illa düşmesi gerekmiyor ki. doların düşüşüne tepkisi bu kadar.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    Uzun zamandan sonra kimseye sataşmadan, yatırımcı ve ülke insanı için olumlu bir konuşma dinledim.
    İnşallah doların düşüşe geçtiği, ülke insanının refahının artacağı yeni bir başlangıç olur.
    ALGYO, dolardan yeterince kazandın artık sen de yavaş yavaş yatırıma yönlendir paranı.
    ''Huylu huyundan vazgeçmez.''

3. Algyo dolara endeksli bir hareketi hiç olmadı ki. Dolar düştüğü için mi hareketlenmiyor? Yükseldiğinde kağıt yükseldi mi? Tepki verdi mi hiç? Vermedi, alakası bile yok. Bu mendaburun manipülatörü istediği zaman hareket edecek. Dr. Şerafettin bey kağıdın lot fazlalığından tavan olamadığını iddia etmişti. Garanti Algyo kaç katı değerinde 50’mi 100’mü? Hisse tavan. Allah’a havale ediyorum.

4. Bugünkü coskuda böyle bir durum gecmistede böyle idi Büyük senetlerin yükselişini izletti ben alışığım da inatlasmicam endeks ve büyük hisseler hızlı geldi trendler hızlanarak sonlanır büyük hisselerde geride GAP kaldı yarın da biraz coşku verirler piyasaya faiz kararı aciklanacagi gün beklenti bitti yapıp düzeltirler geyik için kendi adıma madem yukselmedin bari 18 i koru 18 in altı günlük kapanışta yokum

alMAgyo hissesinde mantık yürütülmez genelde.kendinizi yorarsınız.Yarin usd çıkarsa yine yükselmez, tamamen tulumba formasyonu ile para kazanma üstüne dayalı bir hisse bu almagyo .
    Hatta mal toplama dertleri bile yok,yani spekülatif hareketten ziyade yaniltmaktir amaçları.
    Uzun vadede gider mi elbette gider.

Tulumbacı bunlar, emme basma tulumba hareketi ile çok para kazandılar.

Ytd.
     Alıntı Originally Posted by Egehan09 Yazıyı Oku
    Algyo dolara endeksli bir hareketi hiç olmadı ki. Dolar düştüğü için mi hareketlenmiyor? Yükseldiğinde kağıt yükseldi mi? Tepki verdi mi hiç? Vermedi, alakası bile yok. Bu mendaburun manipülatörü istediği zaman hareket edecek. Dr. Şerafettin bey kağıdın lot fazlalığından tavan olamadığını iddia etmişti. Garanti Algyo kaç katı değerinde 50�mi 100�mü? Hisse tavan. Allah�a havale ediyorum.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Twitter 'de alarkoG hesaplı biri iyi işler çıkarıyor en azından ses duyurmak için birşeyler yapıyor destek olmak lazım

7. Kagit güç topluyor görüntüsü var. Günlükte macd trigger ı kesti. 2, 3 temmuz dakine benzer hareket olabilir. 18.2 uzerinde kaldigi surece sorun yok. Gun sonu ustu kapanis yarin yesil bir gün yapabilir. Tekrar alim yaptım. 18.2 nin altına düşerse ve çıkamazsa 17.9 önemli destek.

8. Anlık derinlik

Sayfa 83/668 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •