Sayfa 83/535 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 4280 madde; 657 - 664 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Tam dediğiniz gibi...
    50 bin ila 100 bin lot arası alan gruplar gelip hareket yapıyorlardı...
    Onlarda yok maalesef...
    Belki tahtaya gelmelerini gerektirecek bir durumda yok...
    2021 yılı ilk çeyrekten beri karlar düşüyor...
    Limanda işler dolar üzerinden olmasına rağmen ciroda kayda değer bir artış yok...
    Tek beklenti Ced raporu kalmış...
    Bu günün gelse, büyük ihtimal satış yönünde kullanılacak...
    Belki en kötüsü borsadan arz ve bedelli maharetiyle çok para çıkışı oldu...
    Yabancı çıkışını saymıyorum bile...
    Bu durumdan muzdarip olan da sadece biz değiliz...
    Ben de sizin her cümlenize katılıyorum biri hariç. Tek beklenti Çed değil, yeni vinçlerin vereceği katkı var. Yatırımcı ilişkileriyle olan yazışmamdan çıkardığım sonuçları kendim de harmanladığımda şunları söyleyebilirim. Navlunların ne kadar yükseldiğini biliyorsunuz, bu sebeple de her saatin deniz yolu taşımacılığı hizmeti veren acenteler için hayati önemi var. Gelen gemiler ne kadar hızlı şekilde boşaltılıp yüklenirse hem müşteri memnuniyeti artacak, limanın rötar durumları azalacak, yeni acenteler için iyi referans olacaklar, hem de limanda örneğin günde 1 gemi elleçlenirken, artık 2 gemi elleçlenir hale gelebilecek. Rakamlar farazidir, buna göre hesaplama yapılmamalıdır. Ben şirketin liman işini her geçen gün daha profesyonel yöneteceklerine inanıyorum. Bu hikayeye tek ihtiyaç olan zaman. Yoksa sırf "limanın ederi x milyar dolar" hikayesiyle, liman satışı olmadığı sürece bir şeyler olacağını düşünmüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yemekten çatladı capon, bir de patlasa tam olacak.
    bu balıkları çatlatmaktansa azgın bir kedi bıraksak yanlarına akvaryuma her pençesinde birini yakalar kökten çözmüş oluruz ama o azgın besili kediyi nerden bulacagız marifet bu benim tek başıma gücüm yetmiyor de ki 10 000 lot aldım burnumdan getiriyor çünkü nefesim yetmiyor yazdan denedim 190 lara kadar gitti o gazla sonrasında 147 ye kadar bastı yoksun piskopat şişman japon balıgına
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bu balıkları çatlatmaktansa azgın bir kedi bıraksak yanlarına akvaryuma her pençesinde birini yakalar kökten çözmüş oluruz ama o azgın besili kediyi nerden bulacagız marifet bu
    Bende bol var.
    Adres verin dişileri göndereyim.
    Hem azarlar hemi de çoğalırlar.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Bende bol var.
    Adres verin dişileri göndereyim.
    Hem azarlar hemi de çoğalırlar.

sevgili hocam aslanselim benim tanıdıgım birisinde de 65 tane var da kedilere yazık olur alimallah bu zat o kedileri de çinliler gibi yer bu yüzden günaha girmeyelim de sal gitsin piskopatı ne hali varsa görsün ben pek ilgilenmiyorum ne zaman hareketler hızlanır işlem hacmi artar o zaman çogaltırım bu piskopatın hissesini taşımak hamallıkmış onu ögretti bundan önceki bedelsizde bana bu zat şimdilik 700 adet var yeterli kanımca.

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili hocam aslanselim benim tanıdıgım birisinde de 65 tane var da kedilere yazık olur alimallah bu zat o kedileri de çinliler gibi yer bu yüzden günaha girmeyelim de sal gitsin piskopatı ne hali varsa görsün ben pek ilgilenmiyorum ne zaman hareketler hızlanır işlem hacmi artar o zaman çogaltırım bu piskopatın hissesini taşımak hamallıkmış onu ögretti bundan önceki bedelsizde bana bu zat şimdilik 700 adet var yeterli kanımca.
    Çinlileri onlara kurban ederim.
    Fakat Bill gets bölgede cirit atıyor.
    Bodrum da görünüyor, fakat aliağa da çıkabilir bu mendabur.
    Belliki buralarda bir inlik çeviriyor.

6.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Çinlileri onlara kurban ederim.
    Fakat Bill gets bölgede cirit atıyor.
    Bodrum da görünüyor, fakat aliağa da çıkabilir bu mendabur.
    Belliki buralarda bir inlik çeviriyor.

nerde o günler bak kenti sürünürken elin abd lisi ingilizi aldı yüklüde sermaye artırdı 50 tl lik hisse 4000 tl ye gitti zamanında istanbul motorpiston vardı morgul aldı fmızp oldu 13 tlden 1800 e gitti bölündü nasıl olsa bizim müslümanlar bize yedirmiyor hiç olmazsa yabancılar bari hissemize sahip çıkar bak o zaman bu hisse nerelere gidiyor ne karlar ediyor görürüz.

Sayfa 83/535 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •