Sayfa 830/946 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bize temettü yoh mi ? Hala belli değil...Ses seda yok
    dedik ya bakanı ikna edememişler vakıf 3 maaş olarak ödemiş takmamış bakanı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. 86.699 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    fake hesap olmasın.
    Baktim hesap askıya alınmış muhtemelen sahtedir
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Baktim hesap askıya alınmış muhtemelen sahtedir
    Hesap fake olabilir ama Cemil Çiçek ile pelikanlar arasında bir anlaşmazlık olduğunu duymuştum geçen hafta.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Trump: Çin için uygulanan tarifeleri Amerikalı tüketicilerin ödemeleri için neden yok. Bu kanıtlandı, tarifelerin 4 puanını ABD, 21 puanını Çin ödüyor, çünkü Çin ürünleri büyük miktarda sübvansiyon sağlıyor. Çin, ABD'ye misillemede bulunmamalı, bu durumu sadece kötüleştirir

Trump:Çin'e tarifelerden tamamen kaçınmanın yolu tarifesiz ülkelerden alıma yönelmek veya bu ürünleri ABD içinden almak.Tarifelerle karşı karşıya kalan birçok şirket Çin'i Vietnam ve diğer Asya ülkeleri için terk ediyorlar.Bu nedenle Çin, bir ticaret anlaşması yapmayı çok istiyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Nasıl bir fakirlikse milyonerlerimiz çoğalıyor...Herkesin elinde son model telefon..konut sahipliği %70 lerde...

Nerede fakir?
    Krediyle borcla herkes mal alir

Mesele borcunu odeyebilmen icin iyi bir ekonomi lazim oda yok.

Egotimsiz cahil insanlar borcla mal mulk alinca zenginlestigini zanneder.

7. Kapasınlar kapasınlar hiçç likidite açığı kalmasın. Sanıyorlar 40 milyar TL yi piyasaya sürdümmü makinalar alınacak, istihdam artacak bunlarda deli gibi vergi toplayacaklar.
    Paranın gideceği 2 yer var akıllı olan dolara gömecek risk sevmeyen az daha akıllısı faize gömecek bu kadar basit :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Yabanci satiyor borsamiz millilesiyor güzel bir strateji millet ucuz diye dolarları satip borsaya gelecek, hem dolar düşecek hem borsamiz millilesecek)
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 830/946 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •