Sayfa 831/925 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Akd varmı arkadaşlar

Sn R-E X in yazılarında hisseyi kötüleme manası görmedim, senette dönen dolapları anlatmaya çalışmış, konuya hangi pencereden baktığınız önemli, başta bende sizler gibi algıladım, aslında hisseyi geçmişi ile birlikte çok iyi anlatmış, teşekkür ederim kendisine, fakat şimdi bir gerçek var ortada netleşen altın madeni. Şirket ve devlet yetkilileri bu altın madeni kakkında çok güzel açiklamalar yaptılar, bol kazançlar dilerim... ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bundan sonra girmek için mangal gibi yürek lazım.. o bende yok.. )

4. İnşallah tavan tavan giderde millet ne girsekmi diye düşünür nede strese girer

5.  Alıntı Originally Posted by cokfakir Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim burda kimse kağıt düşecek düşer dememişki.Geriye doğru inceledim. Kimisi beklentim yüksek demiş kimisi benim beklentimi aştı buralar pahalı demiş. Burası insanların birbirini gazlama yeri değilki. İnsanlar olumlu olumsuz görüş belirtebilir. Ozaman endeksin düşmesi veya yükselmesi yönünde anket yapılıyor endeks yükseldiğinde tüm düşmesi yönünde oy kullananlara spk ceza versin. Böyle saçma şey olurmu. Allah herkese idrak yeteneği vermiş. Kimse kimsenin yerine düşünmesin niyet okumasın. Beklentisi yukarı olanda yazsın, aşşağı olan da yazsın. Forum kimsenin babasının malı değil. Lütfen birbirinize sallamak yerine yükselmez diyen neden yükselmez diyor yükselecek diyen neden yükseleceğini düşünüyor bunun açıklamasını yapsın ki forumu okuyup istifade etmek isteyen insanlar da ona göre kendi kararını versin. Niyetiniz halis olsun birbirinizi karalamayın. Herkes bişeyler kazanma derdinde üç beş belki çoluğunun çocuğunun geleceği için yatırım. İnanın burda o sizin dediğiniz para babaları yoktur. Adam oturup forummu okuyacak. Hiç sanmıyorum.
    Yazılan bazı mesajlar silindi.Elinde bu hisseden olan bu hisseyi kötüler mi?
    Hayır.
    Peki elinde bu hisse yoksa ısrarla bizleri korumak için hesap kitaba soyunur mu?
    Hayır
    Peki o zaman çok dürüst adamlar var borsada herkes kazanıyor.Bende olmayan hisseyi neden karalayayım.
    Sözün özü
    Burada ciddi paylaşımlar için varız.Hisseyi beğenmeyip almayan kişi burada onu karalıyor ve işbirlikçilerle topluyor ise sorun oradadır.
    Bende oluşan kanaat budur.İsterseniz beni üyelikten çıkarın.
    Site yöneticilerinin gerekli uyarıları yapacağını umuyorum.
    Size ciddi bir soru;sizde olmayan hisse için olumsuzluklar saçmak için yazar mısınız?

6. Bu arada şu çıkarma maliyetleri ile ilgili birşeyler söyleyeyim şirket hiç kimseden borç kredi filan almasın gerek yok yüzde 500 bedelli yapsın altın çıkarmak için bütün Türkiye bedellisine katılır seve seve destek olurum şirketime

7. Kesinlikle katılıyorum.
    YOK milyar neymiş milyon neymiş gibi ukalalık yapanlar belki de hesap makinesini kullanmayı zor öğrenmiş kişilerin işi bunları hesaplamak.
    Olumsuzluk ekmek hele birileri adınaysa ...

8.  Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    Sn R-E X in yazılarında hisseyi kötüleme manası görmedim, senette dönen dolapları anlatmaya çalışmış, konuya hangi pencereden baktığınız önemli, başta bende sizler gibi algıladım, aslında hisseyi geçmişi ile birlikte çok iyi anlatmış, teşekkür ederim kendisine, fakat şimdi bir gerçek var ortada netleşen altın madeni. Şirket ve devlet yetkilileri bu altın madeni kakkında çok güzel açiklamalar yaptılar, bol kazançlar dilerim... ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim hisse ile isim yok alan hayrini gorsun...kimseye al sat ucuz pahali demem...ben sirket yonetiminin gecmis tutumundan bahsettim....21 milyona sattiklari negmar biz o zaman sakami dedik sonra vazgectiler 75 milyon dolara sattik dediler...hic alaka var mi 21 milyon tl 75 milyon dolar...cok var boyle konular burada kafa utulemeye gerek yok...suan cok iyi niyetli gordugunuz yonetim hisseyi caktirmadan toplayan dersaneci icin hicbir aciklama yapmadi...biz sirket batiyor herhalde diye dusunurken dersaneci kupu mahkeme karari oncesi doldurdu...ne aciklama ne birsey...sirket kol gibi zarar aciklarken hisse yukseliyor sirketten aciklama yok...simdi ky cekmeye calisiyorlar...maden alindigi 15 tl civari oldu...hissede gaz 45 tl civari...niye 15 tl de bukadar ilgi yoktu...

Sayfa 831/925 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •