Onemli Gunler Banner
Sayfa 832/1122 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1. İşi gücü olan adamın uğraşacağı şey değil. Ne zaman emekli olunur iş güç bırakılır, o zaman bunlara geçiş yapılır.

Haftada 1 gün takılmak için hele hele hiç alınmaz.

Ben şişme kano aldım birkaç ay önce decathlon'dan 4-5 kere bindim, şimdi binesim hiç gelmiyor.

Şişirinceye kadar zaten canı çıkıyor adamın. Gezmesi çok zevkli ona laf yok. Sonra bir de toplayıp yıkaması vs var. Bir daha ne zaman binerim bilmiyorum Her yaz 3-4 kere binerim herhalde maksimum.

Bütün hafta çalış, Pazar günü gel manyak gibi bot şişir. Kürek çek. Topla yıka. Sonra ertesi gün pert oluyorum. Her yerim ağrıyor. Lan tatil mi yaptık yoksa amelelik mi diye soruyorum kendime.

Hesapta dinlenecektik...

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    İşi gücü olan adamın uğraşacağı şey değil. Ne zaman emekli olunur iş güç bırakılır, o zaman bunlara geçiş yapılır.

Ben şişme kano aldım birkaç ay önce decathlon'dan 4-5 kere bindim, şimdi binesim hiç gelmiyor.

Şişirinceye kadar zaten canı çıkıyor adamın. Gezmesi çok zevkli ona laf yok. Sonra bir de toplayıp yıkaması vs var. Bir daha ne zaman binerim bilmiyorum Her yaz 3-4 kere binerim herhalde maksimum.

Bütün hafta çalış, Pazar günü gel manyak gibi bot şişir. Kürek çek. Topla yıka. Sonra ertesi gün pert oluyorum. Her yerim ağrıyor. Lan tatil mi yaptık yoksa amelelik mi diye soruyorum kendime.

Hesapta dinlenecektik...
    kati meyve sıkacağı..
    Zahmeti ve kullanim sıklığıyla çağrışım yaptı

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    İşi gücü olan adamın uğraşacağı şey değil. Ne zaman emekli olunur iş güç bırakılır, o zaman bunlara geçiş yapılır.

Hesapta dinlenecektik...
    Emekli olunca (veya kendinizi emekli ederseniz) da tam olarak öyle olmuyor, balik tutma manyagi degilseniz.
    3-4 yildir tekneyi pek kullanmiyordum. Bu yaz kullanirim demistim. Önce motoru yikarken farkettim ki impeller yamulmus, onu degistirdim.
    Sonra bir baktim benzin borusunun bir parcasi delinmis, onu degistirdim. Ancak hala tekneyi denize indirmedim, Cünkü keyfim yok bu sefer de.
    Ancak balik tutma hastasi komsularim masraf, zaman falan dinlemiyor, her firsat ta cikiyorlar.
    Ben balik tutmam, sadece keyif icin denize girmeye cikarim hanimla, o yüzden biraz farkli oluyor tekne isi.

4.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Emekli olunca (veya kendinizi emekli ederseniz) da tam olarak öyle olmuyor, balik tutma manyagi degilseniz.
    3-4 yildir tekneyi pek kullanmiyordum. Bu yaz kullanirim demistim. Önce motoru yikarken farkettim ki impeller yamulmus, onu degistirdim.
    Sonra bir baktim benzin borusunun bir parcasi delinmis, onu degistirdim. Ancak hala tekneyi denize indirmedim, Cünkü keyfim yok bu sefer de.
    Ancak balik tutma hastasi komsularim masraf, zaman falan dinlemiyor, her firsat ta cikiyorlar.
    Ben balik tutmam, sadece keyif icin denize girmeye cikarim hanimla, o yüzden biraz farkli oluyor tekne isi.
    Balık tutma manyağıyım

Yine de dediğinizi anlayabiliyorum.

Şöyle ki, bu sabah kalktım saat 6 gibi sahile indim balık tutmak için. Hava güzel, dalga yok, rüzgar yok. 3-5 attım, sonra lan dedim ne balığı dön eve uyu.

Bazen keyfi olmuyor insanın diğer her şey uygun olsa bile. Döndüm yattım gerisin geri. Kalkmasaydım da ertesi gün pişman olacaktım yine pazar sabahını balıksız geçtim diye. Kalktım bu sefer manyak mısın oğlum dön uyu dinlen yarın iş var dedim kendi kendime

Birkaç hafta önce bu senaryoya bir de sahile bot taşıyıp şişirme faslı eklenmişti. Bu sefer o hiç aklıma bile gelmedi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    https://www.mahfiegilmez.com/2022/08...yansmalar.html

Para fiskiriyeaaaaaaaaaaaaaaaah

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.mahfiegilmez.com/2022/08...yansmalar.html

Para fiskiriyeaaaaaaaaaaaaaaaah

Syg,
    Hikayenin sonu

“devletimiz bize sahip çıksın”

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. .
    Şöyle bir yazışmaya denk geldim

8. Emtia ve dolarda gerileme bekleniyormuş bu nedenle faiz oranları daha yukarı çıkmıyor. Enflasyon yanında trajikomik olsa da mevduat faizlerinde şimdilik kısa vadede zirvede görünüyoruz. Burgan ON hesap %25 günlük faizle 1. sırada. O da 250 bin TL limitli ve 5000 TL açıkta. Nkolay uyumaya devam ediyor. Bono faizleri de 0,25-0,5 puan gerilemiş. Hafta başlangıcımız bu şekilde.

Sayfa 832/1122 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •