Sayfa 835/935 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885 ... SonSon
Arama sonucu : 7477 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. İtibarı için yaşayanlar, para için yaşayanlar, işin kötüsü para olmayınca itibar balçık altında kalmış altın gibi oluyor her insan göremiyor,,,

Alıntı Originally Posted by YUSUFUM01 Yazıyı Oku
    Sahibi Trabzon lu
    Başka bir yoruma gerek yok

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hükümetimiz ve Bakanlarımızda Karadenizli Patronunuz Bu sebeple İmtiyazlı, Şanslısınız.

3.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    katardan havadis var mı ?
    Arkadaslar rahat olun bekledigim bir olusum var teknikden bahsetmek gerekirse kisaca soyle ema dedigimiz bir ortalama var bu 8 10 kademe git geller yaparak ema degeri stabil hal alacak yani su an ema 148 gibi gecenki dususte dondugu yer tam 151 yani ema nin hemen biraz ustu yani hissede teknik calisiyor bundan emin olun tahtacinin tek derdi silkelemek sanirim haberi alanlar buyuk guruplar girdi tahtada buyuk savas var aciga satanlar virmanlar sunlar bunlar bunlara cok takilmayin kendi tahminim 7 ile 10 gun gibi bir suresi var oncelikle hacmi takip edin hacmin iyice daralmasi lazim hacim daraldiginda yon yukari diyorum.ilave olarak endeks ile ters orantili diyorum

4. toplam işlem hacmi :46.771.539/5,1=2.385,321
    3.869.016/2.385,321 =1.62 ortalama ile açıga satış yapılmış
    bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. 0.70 lerde bile açığa satış oluyor du benim hatırladığım, yanlış sa düzeltin lütfen, yatırım tavsiyesi değildir, emin olun birşey bilsem yada anlasam ne kimseyle paylaşırım nede yazarım , onun için al SAT tut tavsiyesi değildir, kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer

6. spek ve by her zaman açıga şatışlarla hacim yaratırlar bunlar normal işler önemli olan hisseye pozitif yansıması..
    şuan yansıyormu hayır..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Arkadaslar rahat olun bekledigim bir olusum var teknikden bahsetmek gerekirse kisaca soyle ema dedigimiz bir ortalama var bu 8 10 kademe git geller yaparak ema degeri stabil hal alacak yani su an ema 148 gibi gecenki dususte dondugu yer tam 151 yani ema nin hemen biraz ustu yani hissede teknik calisiyor bundan emin olun tahtacinin tek derdi silkelemek sanirim haberi alanlar buyuk guruplar girdi tahtada buyuk savas var aciga satanlar virmanlar sunlar bunlar bunlara cok takilmayin kendi tahminim 7 ile 10 gun gibi bir suresi var oncelikle hacmi takip edin hacmin iyice daralmasi lazim hacim daraldiginda yon yukari diyorum.ilave olarak endeks ile ters orantili diyorum
    teknik olarak beklediğim bi bar var o bar 60 dakikalıkta bu gun oluştu günlük ve haftalıkta oluşunca roket oğlu roket çok az zamanı kaldı tahminim 7 10 gun arası beni izlemeye takip edin

8.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    teknik olarak beklediğim bi bar var o bar 60 dakikalıkta bu gun oluştu günlük ve haftalıkta oluşunca roket oğlu roket çok az zamanı kaldı tahminim 7 10 gun arası beni izlemeye takip edin
    son cümleme dikkat edin "ilave olarak endeks ile ters orantili diyorum"

Sayfa 835/935 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •