Sayfa 836/921 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886 ... SonSon
Arama sonucu : 7367 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bu yıl da bir spor hissesinde voleyi vurduk.....Yarın da KAR AL yapacağım......Totalde % 25 lotla yoluma devam etmiş olacağım....!!!!

Gldtf e devam,Kablo da bugün lot artırdım 22 bin lota çıktım......Doburda 1000 lot sembolikle DELİLİĞE DEVAM ediyorum....

Sonuç olarak öpmelere devam

2. Derinhisse grubunu KISKANÇLIKTAN ÇATLATAN SAADET ZİNCİRİ.....!!!!

Borsa tarihinin gelmiş geçmiş en büyük SAADET ZİNCİRİ PRKAB ve DOBUR da yaşanıyor....SAADET ZİNCİRLERİ zincire yeni halka katıdıkça büyür.....Yeni halka kalmayınca da BOOOOOOOMMMMM.....!!!!

Geçen yıl derinhisse çetesinden HARACIMIZI almıştık.....Şimdi de sıra HEKTOR grubunda......Bakalım SAATLİ BOMBA nerede patlayacak.....!!!!

Tarihe not düşelim....PRKAB kapanışı :54.10......Dobur kapanışı :198.90 ....!!!!

3. SASA ,HEKTAŞ o sert yükselişlerini yaparken f/k lar 40-50 lerde idi....GUBRF f/k sı ise 100 üzerinde idi......Parayı veren düdüğü çalar......Borsada bu operasyonları yapıp da başarabilene saygı duyarım...SPK yı karşısına alıp bu operasyonu yapabiliyorlarsa saygı duyarım....Cezalarını çeksinler.....Ama ben de bir yatırımcı olarak önümde GÜRÜL GÜRÜL AKAN ÇEŞMEden kovalarla su doldurmaya bakıyorum ....benim hiçbir suçum yok .....Alan alır,satan satar herkesin kendi hür iradesi ....!!!

Çeşme kesilinceye kadar doldurmaya bakıyorum....!!!!

4. Haydi tspor ilk yarıda golü at ve rahatlat bizi......ikinci yarı stres yaşatma bizlere....!!!!

Gsray ve Bjkas işini yaptı ve yenildiler.....Artık sadece Antep i yenmek düşüyor tsporum ...Haydi atın golü be koçlarım....!!!

5. Goooooooollllllllllllll.............!!!!!!!

Goooooooollllllllllllll................!!!!!!!!

Goooooooollllllllllllll................!!!!!!!!!!! !

40 metreden goooooolllllllllllllllllll.......Aslanım Abdulkadiiiiiiirrrrrrrr..............!!!!!!

Tsporum 1-0 öne geçtiiiiiiiii...........!!!!!!!

6. Madenci hemşerim yendiği halde tavan beklerken taban olmuşluğu vardı sanırım bi zaman. Gene öyle olmasın. Sen de yarısını çıkacam diyosun. Satış yemesin yarın.??

7.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Madenci hemşerim yendiği halde tavan beklerken taban olmuşluğu vardı sanırım bi zaman. Gene öyle olmasın. Sen de yarısını çıkacam diyosun. Satış yemesin yarın.??
    Hocam burası borsa....Beklentiler alınır gerçekler satılır.....Hele bir maçı kazanalım......Ben sabah hemen açılışta %3-5 ten nasıl açarsa satıp geçeceğim....İnşallah tavan açar ama zor diyorum ben.....%7-8 gibi açarsa da benim mal 09:55 te gider....Ben tspor a yatırımımı yaptım 3.80 lerden...Fikstürü iyi naliz ettim 4 hafta önce göztepe maçı oynanmadan....Aslında o zaman BOFA 12 milyon lot toplamıştı...Oradan şifreyi almıştım.......Fikstürü de iyi okudum ve de maçlar da tam tspor un lehine oldu.....Artık yeter.....Bunca çektiğim stres yeter.......!!!!

Günlerdir KABLO,DOBUR ve TSPOR beni stresten öldürdü.....Bu kadar dikine giden 3 hisse ve de dikine giden ALTIN FONU GLDTRF .....Tspor da %50 ye düşmüştüm ,yarın da o %50 nin %50 sini satacağım.....Kalanlarla yola devam......Benden alan da kazansın....Elimde kalanlar taban alsa da önemli değil.....Kalan lotlarla ligi izlemeye devam edeceğim.....İnşallah kalan lotlarımla 10.00 tl üzerinde kalıcı oluruz ve çok yukarılara çıkarız.....!!!!

Ben bu yazıyı yazarken 3-0 yaptııııııkkkkkkkk.....!!!!

8. Bu iş bitmiştir.....3-0 ın dönüşü olmaz.....Hayırlı uğurlu olsun.....3-0 çok sükseli bir skor....İnşallah yarın %7-8 yukarıdan açarız....!!!!

Ama ben kurl ve prensipli bir borsacıyım.....Yarın bugünkü malımın yarısını açılışta satacağım.....!!!!

Benden alan da kazansın....Kalanlarla yola devam ....!!!!

Sayfa 836/921 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •