Sayfa 836/1019 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. 2 onur 2 birleşme olacaktı varmı bilgin . hayal mi oldu

2. Akant geçen yıl birleşme raporları hazırlandı söylentisi vardı parasal bir sıkıntı olduğu onunla ilgili sorunlar konuşuluyordu birleşme hayal değildir gurup şirketleri arasında karşılıklı iştiraklerin haricinde gurup dışında olan sözleşmesi dolan iştirakleri olabilir vardırda onlarla ilgili sermaye azaltımına gidip şirketlerin üzerindeki yükü atmaya çalışıyorda olabilirler bizim hikayemiz bayağı karışık bi fıkra geldi aklıma birinin küfürbaz bi papağını varmış sabah işe giderken balkona çıkarır hava alsın sıkılmasın diye yanda oturan kel bi komuşu varmış papağan adamı kafaya takmış her sabah her sabah küfür yemekten komşusu bıkmış sonunda mahkemelik olmuşlar papağanı hakimin huzuruna çıkarmışlar niye adama küfür ediyorsun kel olduğu için kelleri papağan sevmiyormuş hakim kararını vermiş yolun bu papağanın kılını tüğünü aklı başına gelsin bir daha olursa yolacak başka şeyler buluruz papağan kelden beter olmuş sahibi her zaman olduğu gibi papağanı balkona koymuş işe gitmiş komşusuda işe giderken papağanın halini görünce başlamış gülmeye papağan gıcık kapmış bi yaprak bulmuş utangaç edebini adabını koruyarak anlarsınya demiş papağan huyundan vaz geçermi uslubunu değiştirmiş yine yapmış yapacağını bizede papağanmı kalır tüğümü biz konuşsakta bi yere varamıyoruz bize adaletli bi karar lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant geçen yıl birleşme raporları hazırlandı söylentisi vardı parasal bir sıkıntı olduğu onunla ilgili sorunlar konuşuluyordu birleşme hayal değildir gurup şirketleri arasında karşılıklı iştiraklerin haricinde gurup dışında olan sözleşmesi dolan iştirakleri olabilir vardırda onlarla ilgili sermaye azaltımına gidip şirketlerin üzerindeki yükü atmaya çalışıyorda olabilirler bizim hikayemiz bayağı karışık bi fıkra geldi aklıma birinin küfürbaz bi papağını varmış sabah işe giderken balkona çıkarır hava alsın sıkılmasın diye yanda oturan kel bi komuşu varmış papağan adamı kafaya takmış her sabah her sabah küfür yemekten komşusu bıkmış sonunda mahkemelik olmuşlar papağanı hakimin huzuruna çıkarmışlar niye adama küfür ediyorsun kel olduğu için kelleri papağan sevmiyormuş hakim kararını vermiş yolun bu papağanın kılını tüğünü aklı başına gelsin bir daha olursa yolacak başka şeyler buluruz papağan kelden beter olmuş sahibi her zaman olduğu gibi papağanı balkona koymuş işe gitmiş komşusuda işe giderken papağanın halini görünce başlamış gülmeye papağan gıcık kapmış bi yaprak bulmuş utangaç edebini adabını koruyarak anlarsınya demiş papağan huyundan vaz geçermi uslubunu değiştirmiş yine yapmış yapacağını bizede papağanmı kalır tüğümü biz konuşsakta bi yere varamıyoruz bize adaletli bi karar lazım.
    inşallah diyelim .

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    inşallah diyelim .
    Umut yaşamak için sebeptir fiyat biçtiğin bi dünyada gerçekleri yaşayamazsın nefes aldığın sürece servet senindir baki olan fiyat biçilemeyen inandığın değerlerdir.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    inşallah diyelim .
    Umut yaşamak için sebeptir fiyat biçtiğin bi dünyada gerçekleri yaşayamazsın nefes aldığın sürece servet senindir baki olan fiyat biçilemeyen inandığın değerlerdir.

6. ÇBS ve Erkurt Holding, Isı Yalıtımı için Güçlerini Birleştirdi
    ÇBS ve Erkurt Holding, Isı Yalıtımı için Güçlerini Birleştirdi
    Isı yalıtımı için güçlerini birleştiren ÇBS ve Erkurt Holding,* ÇBS İzoguard ve ÇBS İzoguard Plus
    Dış Cephe Yalıtım Sistemleri ile enerji tasarrufunda ülke ekonomisine katkıda bulunmak için
    çalışıyor. ÇBS, Erkurt Holding çatısı altındaki ticari bir kuruluş olan Arma’ya dış cephe yalıtım
    ürünlerinde kullanılmak üzere ÇBS isim hakkını verdi. Erkurt Holding de, yalıtım markası olan
    İzoguard’ın isim hakkını Arma’ya devretti. Böylece iki güçlü markanın birleşimi ile ÇBS İzoguard
    doğdu.
    İki firma, ÇBS İzoguard Dış Cephe Yalıtım Sistemleri’ni tanıtmak için bir basın toplantısı
    düzenledi. 2 Aralık Perşembe günü Pera Palace Otel’de düzenlenen basın toplantısında ÇBS
    İzoguard Dış Cephe Yalıtım Sistemleri ile ilgili şu ifadeler kullanıldı: “Isı yalıtımsız binalarda enerji
    kayıplarından dolayı her yıl yaklaşık 11 milyar TL israf ediliyor. ÇBS İzoguard Dış Cephe Yalıtım
    Sistemleri, ısınma ve soğutma için harcadığımız paradan tasarruf etmemizi sağlıyor. Binaların
    cephesini nem, küf, çatlama gibi binayı yaşlandıran etkenlerden koruyor. Yakıt tasarrufu
    edileceğinden fosil yakıtı kullanımını ve sera gazı salımını azaltıyor.â€

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Isı yalıtımı için güçlerini birleştiren ÇBS ve Erkurt Holding,* ÇBS İzoguard ve ÇBS İzoguard Plus
    Dış Cephe Yalıtım Sistemleri ile enerji tasarrufunda ülke ekonomisine katkıda bulunmak için
    çalışıyor. ÇBS, Erkurt Holding çatısı altındaki ticari bir kuruluş olan Arma’ya dış cephe yalıtım
    ürünlerinde kullanılmak üzere ÇBS isim hakkını verdi. Erkurt Holding de, yalıtım markası olan
    İzoguard’ın isim hakkını Arma’ya devretti. Böylece iki güçlü markanın birleşimi ile ÇBS İzoguard
    doğdu.
    İki firma, ÇBS İzoguard Dış Cephe Yalıtım Sistemleri’ni tanıtmak için bir basın toplantısı
    düzenledi. 2 Aralık Perşembe günü Pera Palace Otel’de düzenlenen basın toplantısında ÇBS
    İzoguard Dış Cephe Yalıtım Sistemleri ile ilgili şu ifadeler kullanıldı: “Isı yalıtımsız binalarda enerji
    kayıplarından dolayı her yıl yaklaşık 11 milyar TL israf ediliyor. ÇBS İzoguard Dış Cephe Yalıtım
    Sistemleri, ısınma ve soğutma için harcadığımız paradan tasarruf etmemizi sağlıyor. Binaların
    cephesini nem, küf, çatlama gibi binayı yaşlandıran etkenlerden koruyor. Yakıt tasarrufu
    edileceğinden fosil yakıtı kullanımını ve sera gazı salımını azaltıyor.â€
    borsayamı dönüyoruz 2 onur 2 .bu haber 10 yıl oldumu.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    borsayamı dönüyoruz 2 onur 2 .bu haber 10 yıl oldumu.
    Akant ne demek lazım bilemiyorum takke külah şapka olmadı fesmi olsun ismi değişen çok şirket var ama bu çbs uyuyan dev çok seneler geçti giden dönermi adını değiştirir birleştirir devrolur sicilini değiştirir ama iştiraklerindeki hisseler değişmez devranı değiştirecek sihirli bir değnek lazım sanki bir çok şirket hakim olduğu iştiraklerini halka arz etti çelişkiler soru işaretleri çok bulmaca olsa çözülürdü ipin ucu kimde belli değil habire çorap mı örüyorlar renk mi değiştiriyorlar hiç bir haber yok 2019dan bu yana hep döndü dönüyor hayalinle yaşıyoruz ama hayatımın en büyük hayali beklentisi servetime servet katacak paha biçilemeyecek bi haber aldım canlarımın canları olacak Rabbim nasip görürse dedelik hayali kurmaya başladım.

Sayfa 836/1019 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •