Sayfa 836/987 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bende duydum bunu. Yani bir suru Istanbul olacak. E hangisinden alacaz? Hepsinden mi alsak? 😄
    her platformdan kendi evinizi satın alıp rahat edeceksiniz

geçen 3 msjı olan arkadaş teknolojieeüüüü bakın diodu.

bende finansal muh. kısmına bakılması konusunda ısrarcıyım.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Buzdolabı kartonu olsa sere serpe yatarlardı. Bebek yatağı gibi küçük bunlar. Köprüye bi adam daha koysalar koymaları konusunda halen ısrarcıyım
    başkanım hele şu kar kış bi geçsin sonra ısrarcı olun çünkü adamın enstrümanı donacak bu soğukta kuyruk bir türlü bitmez, müdahale de edemez.

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bende duydum bunu. Yani bir suru Istanbul olacak. E hangisinden alacaz? Hepsinden mi alsak? 😄
    boğazda yer kalandan al
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Zopayı ıslatmadan hafif hafif dürtüyorlar.
    Dayak diyemeyiz.

13,4431

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    her platformdan kendi evinizi satın alıp rahat edeceksiniz

geçen 3 msjı olan arkadaş teknolojieeüüüü bakın diodu.

bende finansal muh. kısmına bakılması konusunda ısrarcıyım.
    Üç mesajı olan derken ben bu foruma 2006 da girdim son 10 yıl ara verdim şifreler kaybettiğim için yeni hesap açtım ta o zamanlar karahan diye bir dostumuz vardı

Ufak abonelik yaşıms laf etmeyin lütfen

6. Şakası bir yana Alıp bir gözlük keyfine bakarım metanın arsası osu busu bizi yönlendirir. )

7.  Alıntı Originally Posted by Kadi Yazıyı Oku
    Üç mesajı olan derken ben bu foruma 2006 da girdim son 10 yıl ara verdim şifreler kaybettiğim için yeni hesap açtım ta o zamanlar karahan diye bir dostumuz vardı

Ufak abonelik yaşıms laf etmeyin lütfen
    karahan twitter dan devam ediyor yaşınıza lafım yok buralar trollden geçilmiyor o yüzden işin goy goyunu yapıyoruz şahsi algılamayın ama tabiki işin finansal müh. konusuna dikkat diyorum

buradan da ileride toplantı vs. güvenlik gibi unsurlar olarak dijital olabilir filmlerden de bu işlerin öngörüleri yıllar önce yapıldı ama arsa işine katılmıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Zopayı ıslatmadan hafif hafif dürtüyorlar.
    Dayak diyemeyiz.

13,4431
    hava soğuk iffet içeride kafa dışarıda kalsın diyorum ve bisti merak ediyorum.

Sayfa 836/987 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •