Sayfa 837/1003 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Yok ya, ne yuk azalmasi. Bankadan guzel birsey cikmiyor maalesef. Erick'in yazdiklari dogru. Olumlusu da var tabi,. Herkes bunlari biliyor: fiyat diplerde, PD/DD, vs. Bu sene vergilerden iyi para toplayacakti kamu bankalari. ama maalesef sey krizi girdi isin icine. Bankaya ekonomiyi fonlama gorevi dustu. Banka gore kotu birsey de degil. Ama fiyati surunuyor iste. Senelerdir kimseye para kazandirmayan banka hakkinda olumlu birsey yazmak zor. Bu bankaya en cok yarayacak da hukumet degisikligidir.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yok ya, ne yuk azalmasi. Bankadan guzel birsey cikmiyor maalesef. Erick'in yazdiklari dogru. Olumlusu da var tabi,. Herkes bunlari biliyor: fiyat diplerde, PD/DD, vs. Bu sene vergilerden iyi para toplayacakti kamu bankalari. ama maalesef sey krizi girdi isin icine. Bankaya ekonomiyi fonlama gorevi dustu. Banka gore kotu birsey de degil. Ama fiyati surunuyor iste. Senelerdir kimseye para kazandirmayan banka hakkinda olumlu birsey yazmak zor. Bu bankaya en cok yarayacak da hukumet degisikligidir.
    Hayırlısı 666 ortak, tüm yumurtaları aynı sepete koymadık, ben burdaki paramı yok saydım, dediğin gibi hükümet gelir gider belli olmaz, banka müşteri anlamında zirvesini yaşıyor, yazacak olumlu bir sürü şey var yazmak istense ama gerek yok. Kötü yorumlara vs. eleştiri yapmayacağım artık herkes araştırıp aklını tecrubesini kullansın. Sen elden çıkardın gibi ha?

Yok cikarmadim ama yok sayiyorum. Bir onemi yok yani. Maalesef borsada boyle bozuk pozisyonlar da var, ne yapalim. Emegimizin zamanimizin karsiligini alamadik bu hissede. Umarim yeni gelenler alir.

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Ziraat ve tacirler hulk da sakince süpürmüşler...
    Liste yukarda secbul. Dun de 400K satti. Neymis Tacirler?

6. [QUOTE=666;4348610][/QUOTE
    toplam fark bölümündeki lotlar hergün artıyor.gorusun nedir 666?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Liste yukarda secbul. Dun de 400K satti. Neymis Tacirler?
    Hmmm bu takas okuma işi gerçekten profesyonellerin işi. Aynı dediğiniz gibi... Zayıf el mis.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 837/1003 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •