Sayfa 838/973 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon
Arama sonucu : 7779 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Ayrıca , burada , bu hisseyi methetmek , güzelliklerinden , ucuzluğundan bahsetmek , ancak speklerin işine yarıyor. Ucuz ve güzel hisseyi görüp de atlayan ky. ye yüksekten malı
    verip , fiyatını aşağıya çekip aylarca bekletiyorlar.
    Ben , burada , bunları hep yaşadım.

2. Bu hissenin spekleri , hep , yatırımcılarının hayallerini , umutlarını çaldılar.
    Hakkımı helal etmiyorum.

3. Hadi yawrum pnsüt çek yukarı vakit kaybetme boşa uğraşma vermicem malları.
    Dün gece rüyamda gördüm.Bütün çinliler pınar süt içiyordu.Birbuçuk milyar Çinli..;))

Ytd depildir.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Hadi yawrum pnsüt çek yukarı vakit kaybetme boşa uğraşma vermicem malları.
    Dün gece rüyamda gördüm.Bütün çinliler pınar süt içiyordu.Birbuçuk milyar Çinli..;))

Ytd depildir.

Sayın Üye! İçeride ki değerimize ulaşsak, Çin haberi pastanın çileği olur.Ancak Pınarsüt gibi Türkiyenin bir numaralı markası 0.79 PD/DD değerinde işlem görüyor.İnanılacak gibi......

5.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın Üye! İçeride ki değerimize ulaşsak, Çin haberi pastanın çileği olur.Ancak Pınarsüt gibi Türkiyenin bir numaralı markası 0.79 PD/DD değerinde işlem görüyor.İnanılacak gibi......
    Zamanı gelmedi demekki.Dursun burda sıkıntı yok geri geldijçe yavaş yavaş toplarız bizde.

Ytd değildir.

6. Arkadaşlar! Nihayet yerli biryatırımcı ( Ziraatyat. Muhtemelen emeklilik fonu olabilir.) Pınarsütü farketti.Ziraatyatırım bizleri Bofa'dan kurtaracak gibi. Ziraatyatırım bugün üçüncü gün alımlara devam ediyor. An itibarıyla 50.143 lot alışta........

7. Arkadaşlar! Yukarıda belirttiğim gibi Ziraatyatırım Bofa'nın hakkından gelecek gibi.Baktı Ziraat ciddi,dayanamadı , o da alıma geçti.Ziraatyat:56.643 lot. Bofa:14.657 lot alışta.......

8. Bu arada , Deutsche' de Haziran başından bu yana 110.000 lot civarında alımda.En son Ocak ayında elindekileri boşaltmış,14.000 lota kadar düşmüştü......

Citi'de bugün kü takasa göre Haziran başından bu yana 124.000 lot alışta......

Bizlere son bir aydır çektirdikleri ızdırabın sebebi şimdi daha iyi anlaşılıyor.Bu hisse demek ki o kadar değerliymiş.....
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 11-06-2021 saat: 13:09.

Sayfa 838/973 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •