Onemli Gunler Banner
Sayfa 839/915 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Şimdilik çok iyi gidiyor . Akşam kapanışı sonrası için herşeyden daha onemli.
    Kağıtta baskı varmı var bu benim açımdan iyi uzun düşünüyorum evliliği.baskı bir yerde patlar o patlamada burada olacağız orasıda kesin demekki sıkıntı yok .

2. Meri geldi 700bin lot aldı yukarı taşıdı oradan mali boşalttı hadi eyvallah dedi. En az 15birim kar etti. Şimdi hisse kendi halinde elinde kalanlar panikle satar sonra tekrar meri geri panikle satanların malını alır bu sefer 5 kademe üstten verir. Derken günü mal gibi geçirir hisse.

3.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Meri geldi 700bin lot aldı yukarı taşıdı oradan mali boşalttı hadi eyvallah dedi. En az 15birim kar etti. Şimdi hisse kendi halinde elinde kalanlar panikle satar sonra tekrar meri geri panikle satanların malını alır bu sefer 5 kademe üstten verir. Derken günü mal gibi geçirir hisse.
    Dediğim gibi meri tekrar geldi. Elindekini sıfırladıktan sonra şimdi 160bin lot aldı yine.

4. Bunu birisinin paketlemesi lazim yoksa at kosturup durur bu sekilde.
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Dediğim gibi meri tekrar geldi. Elindekini sıfırladıktan sonra şimdi 160bin lot aldı yine.

5.  Alıntı Originally Posted by Carleone Yazıyı Oku
    Bunu birisinin paketlemesi lazim yoksa at kosturup durur bu sekilde.
    Pek sanmıyorum birinin bunu paketleyecegine çünkü hisseyi yönlendiren ta kendisi.

6. Bugün 5,44 üstü kapanış ile mum grafik formasyonu al verecek . Kapanış güzel yerden olur umarım. Meri tahtayı istediği gibi yönetiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Tahtanın ağzına sıçtı resmen elinde ne varsa verdi

8. Sadece sabır.. yeri bu degil tahtanin
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Tahtanın ağzına sıçtı resmen elinde ne varsa verdi

Sayfa 839/915 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz