Sayfa 84/406 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 665 - 672 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Kulislerden gelen haberlere göre, şapkadan çıkan tuhaf satınalmadan sonra, temettüden kısıntı yapıldığı için temettü verimliliğinde geride kaldığından ve imaj zedelenmesi olduğundan hisse fiyatı mümkün olduğunca aşağıya çekilerek temettü verimliliğini arttırmaya çalışıyorlarmışHer düşüşte temettü verimliliği daha da artıyor.Herşey bizler için yatırımcı arkadaşlar..Durmak yok sevgili şirketim her gün daha da aşağıya...Bizi hayattan soğutacak noktaya getirene kadar devam etmelisiniz.Size yakışan budur.Size güvenmenein bedelini ödemeliyiz ki kuşaklar boyu anlatılacak bir ibret hikayesi olsun.

2. Ben en güzel tokadı ARDYZ de yedim. Ferit’ in grup içi işlemleri KOMAZ !!

--eskiden bir GENOTO vardı DOĞUŞ gurubunda....onun hikayesini bilen var mı??...

4. Tofaş in Doğuş gurubu disindaki araçları ithal edip satacak olması bu düşüş için başka bir neden olabilirmi?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 3 aylık takasta yapı kredinin 12 milyon lot satışı görünüyor.Virman mı bu satışlar bilen var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    3 aylık takasta yapı kredinin 12 milyon lot satışı görünüyor.Virman mı bu satışlar bilen var mı?
    Holdingin özel emirle sattığı mallar onlar. Süreyi kasım 24 e çekerseniz 20 milyonu geçtiğini de görürsünüz.

7. Onlardan her şey beklenir...
     Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    %93 ne sahip oldu hissede bedelli yaparsa o parada oraya gider mi ?
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    Holdingin özel emirle sattığı mallar onlar. Süreyi kasım 24 e çekerseniz 20 milyonu geçtiğini de görürsünüz.
    Kazanmak için doğmuşlar.Biz o kadar lot satsak arkadından bakardık.Adamlar ne hikmetse satıyor hisse alaşağı oluyor.

Sayfa 84/406 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •