Sayfa 84/999 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. en uygun ihtiyaç kredisi faizi %kaç ?
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, şahsi düşüncelerim hayali çalışmalarımdır. Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim. Trade at your own risk

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Temmuz ayında sell pozu yok üstat Ağustos yüklü var.
    Sanki geçen bir arkadaş temmuz 31 de MB 1 küsür milyon kontrat sell de diye tablo gönderdi idi..

ston bir an 2017 ağustos aklıma geldi..
    3.52 3.53 lerde ben 3.30 lar bekliyodum (elimde dolar olmasına rağmen 3.62 maliyetli)
    orasıda kırılırsa 3.15 demiştim

3.38 e bastılar idi..( ekran kapadım akşam dan akşama bakar oldum idi)
    hatırlarsın o zamanlarda da 5dk lık grafiklerde 2 kuruş basıp yatay da macd yi yukarı çekip bir daha basma şeklinde basamaklı bir düşüş vardı..

taş kemirdik idi dolarda 3 ay..

sonrasında 3.96 ya gitmiş idi..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by atakan_bb Yazıyı Oku
    dostum, şaka yapıyorsun değil mi? şaka ?
    olmadığı gün yok...
    Olmadığı gün yok derken?

Mesela bu gün de var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Temmuz ayında sell pozu yok üstat Ağustos yüklü var.
    O zaman ona ön gerdirme yapıyor. Ama bence ana trend FED ve ECB'den geliyor. Tcmb'nin aşırı bir müdahalede bulunduğunu düşünmüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    VIOP 31.12.2019 TL uzlaşmalı vadeli kur satış fiyatı : 5.8550 TL

VIOP 31.12.2020 TL uzlaşmalı vadeli kur satış fiyatı : 6.6820 TL

Doları spottan almak yerine VIOP'tan vadeli ve TL uzlaşmalı almak daha avantajlı gözüküyor.

Ancak TL uzlaşmalı olduğunun altını çizmek gerekli. Günlük %2-3 oynaklık zamanları geri geldiğinde TL uzlaşmalı olmasının da ciddi olumsuz yönleri ortaya çıkabilir.

Ben özellikle 31.12.2020 tarihli kontratı yakından takip etmeye başladım.
    Bende takip ediyorum. Benim plan 6,50 ve altinda her 2 kurusta 1 lot almak . Senin nasil rxpu

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak , faizde indirim sürecine girildiğini belirterek, "Bu haftadan itibaren kamu bankaları basta olmak üzere kredi faizlerinde indirim göreceğiz" dedi. En kötünün geride kaldığını beilrten Albayrak, enflasyonun yıl sonu hedefin altında kalacağını kaydetti. Bakan Albayrak, Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasına olumlu bakmadığını ifade etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Son dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Bu haftadan itibaren kamu bankaları başta olmak üzere kredi faizlerinde indirim göreceğiz" dedi.

8. Albayrak: Konutta devletin sektörü kurtarmak gibi bir hedefi yoktur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 84/999 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •