Sayfa 84/438 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 3501 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Sığ hisselerde olağanüstü hareketler normaldir. Çabuk kazanır çabuk kaybedersin. Full beklememin nedeni ortaklık arayışı ve bilançolar... ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 10.15 te devre kesici gelmiş ama hala açılmadı. Ne iş anlayamadım

3. Yarım saat devre kesici

Benim aklım bana bile yetmiyor...

4. Süpürme hareketi ya da KAP haberi gelmezse GEÇMİŞ OLSUN demekten başka çare yok sanki =)

5. Yahu iştigal konusu et ürünleri satmak olan PETUN ile ayrışmadıkça Uluun dan bir yol olmaz... Bugün ayrılda gel ULUUN diyecektik...Yaktın bizi Petun...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Petun nereye biz oraya. Altı üstü 15dakika işlem gördü yine hacim 3 milyon adet olmuş.

7. Bu şekilde küçük yatırımcı girmez satar . Ben eninde sonunda insanlar bezdigi zaman yukari salarlar diyorum

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Petun da kırım noktası 15.50-16.50 aralığı.. o seviyelere büyük ihtimal gelecek. Uluların un da böyle takipte kalırsa 7.85-8.30 aralığı muhtemel. Tabii ki bu akşama sürpriz çıkmazsa.. Küçüklerin girmediği, büyüklerin çıkmadığı bir yarın dileği ile, ondan önce tabii ki bugün 16.30 sonrası.. ne olcek bakalım..
     Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Petun nereye biz oraya. Altı üstü 15dakika işlem gördü yine hacim 3 milyon adet olmuş.
     Alıntı Originally Posted by esatay Yazıyı Oku
    Bu şekilde küçük yatırımcı girmez satar . Ben eninde sonunda insanlar bezdigi zaman yukari salarlar diyorum

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 84/438 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •