Sayfa 840/983 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by yahya beyaz Yazıyı Oku
    Sermayesi kadar kar açıklıyor ne yapması lazim, sen bistin en iyi kağıdını söyle de bilelim.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan biri daha. Karı faaliyet karımı diye bir bak bakalım, sizin gibilere laf yetiştirmek bile boş iş.

2.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan biri daha. Karı faaliyet karımı diye bir bak bakalım, sizin gibilere laf yetiştirmek bile boş iş.
    Ters yerden çarpılırsın dikkat et adamların bir tiraj bir reklamlardan gelirleri var!! En baştan anlatmayacağım sana finansal okur yazarligi!!

3.  Alıntı Originally Posted by yahya beyaz Yazıyı Oku
    Ters yerden çarpılırsın dikkat et adamların bir tiraj bir reklamlardan gelirleri var!! En baştan anlatmayacağım sana finansal okur yazarligi!!

Firmanı 400 milyon faaliyet karı var eylül sonunda, aslanım senin amacın ne sen niyetini belli ettin, zaten elinde hisse yok sen bir anlat hele sizin derdiniz ne? Neyi amaçlamıyorsunuz madem pis bir algı yönetiyorsunuz burada bir amacınız olmalı, gözgöze göre yalan yanlış şeyler yazıyorsun..

4. Firmanı 400 milyon faaliyet karı var eylül sonunda, aslanım senin amacın ne sen niyetini belli ettin, zaten elinde hisse yok sen bir anlat hele sizin derdiniz ne? Neyi amaçlamıyorsunuz madem pis bir algı yönetiyorsunuz burada bir amacınız olmalı, gözgöze göre yalan yanlış şeyler yazıyorsun..

5.  Alıntı Originally Posted by yahya beyaz Yazıyı Oku
    Ya geç bu işleri konudan uzaklaşma, şu faaliyet karını anlat hele, özür dile insanlardan

Bu çete mensuplarından temizleyeceğiz buraları. Temiz eller operasyonu yakında başlayacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by yahya beyaz Yazıyı Oku
    Ya geç bu işleri konudan uzaklaşma, şu faaliyet karını anlat hele, özür dile insanlardan

Yazılarınızı okudum ve müdahil olmadan yapamadım.

Hurgz da tupcunun kazığını yemiş ama dgzte de misli misli çıkarmış bir yatırımcı olarak buna hakkım var sanırım.

Sizin faaliyet karı dediginiz şey bir kereye mahsus iştirak satışından gelen kardır. Siz once faaliyet kârı nedir, nasıl oluşur onu öğrenin. Hiç birseyden anlamiyorsaniz sadece dönemsel olarak hasılat rakamlarina bakın ve her dönem nasil azaldığını, ve bu hasilatta ki azalmanın ne anlama geldiğini araştırıp öğrenin.

Burayı okuyup hisse hakkında bilgi edinmeye çalışan yatırımcıları yanlış bilgilendirmektende vaz geçin.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku

Hurgz da tupcunun kazığını yemiş ama dgzte de misli misli çıkarmış bir yatırımcı olarak buna hakkım var sanırım.

Sizin faaliyet karı dediginiz şey bir kereye mahsus iştirak satışından gelen kardır. Siz once faaliyet kârı nedir, nasıl oluşur onu öğrenin. Hiç birseyden anlamiyorsaniz sadece dönemsel olarak hasılat rakamlarina bakın ve her dönem nasil azaldığını, ve bu hasilatta ki azalmanın ne anlama geldiğini araştırıp öğrenin.

Burayı okuyup hisse hakkında bilgi edinmeye çalışan yatırımcıları yanlış bilgilendirmektende vaz geçin.

Iştirak satışı dipnotlarda yazar ve faaliyet karı başlığı altında değerlendirmez, özkaynak altında değerlenir ve oradan kara yansıtılır kimden kazık yedıgıniz beni ilgilendir miyor, bağımsiz denetim raporu önümde 400 milyon tiraj ve reklam gelirinden oluşuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku

Hangi iştirak olduğunu yazda biz de bilelim lutfen.

Sayfa 840/983 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •