Sayfa 841/1001 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bankadan çekip büroda bozdursaydınız keşke kötü olmuş sizin adınıza üzüldüm .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Küçük bir ilçede yaşıyorum,sadece bir kuyumcu dolar alıp satıyor onun makası çok daha kötü,dediğim gibi araç kampanyasından karım bu zarara göre çok fazla olduğu için sorun yok.

2. Her bacakta bir başka güzel, Parizien Müjde çorapları, süper ince çeşidiyle...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3. madem kirlenmek güzelse , neden lekelerle savaşıyoruz ? kendi kendine çelişkiye düşen detarjan endüstrisi heyyyy ....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

4.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    madem kirlenmek güzelse , neden lekelerle savaşıyoruz ? kendi kendine çelişkiye düşen detarjan endüstrisi heyyyy ....
    icecek tavsiyen var mi hamza abi sen de bu isin erbabisin ve ben erbablara saygi duyarim

5.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Küçük bir ilçede yaşıyorum,sadece bir kuyumcu dolar alıp satıyor onun makası çok daha kötü,dediğim gibi araç kampanyasından karım bu zarara göre çok fazla olduğu için sorun yok.
    Anladım bana 30 saniye borsa sırada kayıp olmasın diye 15 dk sabitleme de imkanı da var önceden .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

6.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    icecek tavsiyen var mi hamza abi sen de bu isin erbabisin ve ben erbablara saygi duyarim
    insanın yeter ki mutlu olacak ya da efkarlanacak bahanesi olsun , bildiğin çeşme suyu bile sarhöş eder insanı ...

bütçen nedir ?

7. eskiden çok eskiden , Silivriden kamyonetle kasa kasa sipariş ettiğimiz topatan kavunu gelirdi , daha mahalleye girerken o kavunun kokusu eve dolardı... vay be ne günlerdi... Sarıyerden 12 silindir cadillacla yola çıkar, arkadaşları toplar, en son durak Tophaneden emekli namlı kabadayı çilek üzmez Ahmet Abi'yi de alır , pikniğe giderdik... İstanbul o zamanlar hakikaten harikulade bir şehir idi ...

8. cadillac değildi yanlış hatırladım , cadillac olan sekiz silindirdi

Sayfa 841/1001 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •