Sayfa 842/894 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892 ... SonSon
Arama sonucu : 7145 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Yıllardır aynı hareketler , ama biz de saplandık batağa.. diğer hisseler uçuyor biz speki bekliyoruz..

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bende yıllardır böyle debelenip duran bir spek görmedim, malını kaptırana diğer hisselerde acımıyorlar burada sürekli geri vites yapıp zorla al geri diyor malı. Alıyorsun bu seferde aşağı iteleme safhası başlıyor. Ne yapamaya çalışıyorsa demek yıllardır yanlış yöntem kullanıyor. Milyon lotluk hisseler 5 e 10 a katladı bu sığ hisse hala yıllık getirisi %-13 . Tabii diğerlerinde oyundan düşen doğal olarak buna gelir ve bu da gidemiyor. Takaslara bakınca zaten büyük bir değişim de yok, hep aynı kurumlar al gülüm ver gülüm yapıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Bende yıllardır böyle debelenip duran bir spek görmedim, malını kaptırana diğer hisselerde acımıyorlar burada sürekli geri vites yapıp zorla al geri diyor malı. Alıyorsun bu seferde aşağı iteleme safhası başlıyor. Ne yapamaya çalışıyorsa demek yıllardır yanlış yöntem kullanıyor. Milyon lotluk hisseler 5 e 10 a katladı bu sığ hisse hala yıllık getirisi %-13 . Tabii diğerlerinde oyundan düşen doğal olarak buna gelir ve bu da gidemiyor. Takaslara bakınca zaten büyük bir değişim de yok, hep aynı kurumlar al gülüm ver gülüm yapıyor.
    Hepimizi tebrik ediyorum.. İstanbul’da dolar bazında fiyatı artmayan tek arsaya yatırım yaptık… tarlaların bile fiyatı dolar bazında arttı.. bizim spek ve belediye sağolsun adalar manzaralı sanayi çıkması boş tarlamızı hep 10 dolar civarında tuttu bir de Bursa arazisinin gelirine rağmen… toprağa değil bataklığa yatırdık parayı….

3. bu hisse ucuz mu? evet ucuz, bunda hemfikiriz. peki ama neden hala ucuz? neden bu fiyatlardan binlerce lot veriyor isteyene? biz 18. maddede sona gelindi diyoruz ama belli ki hem tahtacı hem patron için beklenti bu değil. son 2 yıldır bu hisse dışında hemen her hisse 1'e 10 verdi ki bu enflasyonda gayet doğal, diğerlerinde parasını katlayan bedavaya(!) bundan alıyor ve tahtacımız bu durumdan hiç gocunmuyor. tahtacımız salak değilse ki sanmıyorum olduğunu bu pilav daha çok su kaldırır. endeks şişti, birkaç hafta sonra malı yıkarlar ky'ye, bizimki de endeksin bu hareketini bekliyor gibi, flama oldu bayrak, bayrak olur ters çanak. neyse, gelirse aşağıda bekliyorum kendisini, daha sıkılacak mermim var, vakit yazdıkça cephane bulunuyor hep.

4. adamlar bizim çorbacı değil yatırımcı olduğumuzu bir türlü idrak edemedi, bundaki hikaye ve beklenti doğru kullanılsa bu sofradan kimse aç kalkmaz oysaki.

5. listeler askıya çıksa bile illa itiraz eden olacaktır. bu unutulmamalı. maalt' ta hala itiraz eden tipler var. amaçları ne para kopartmakmı bilmiyorum. bu çok garip bir süreç. burada da askı listeye bir şekilde birilerinin itiraz edeceğini ve bu işin en erken şahşi yorumum, tekrar ediyorum şahsi düşüncem olarak seçimden önce çözülemeyeceğini düşünüyorum. hisse yükselse bile askıya itiraz sebebiyle arada düşüşler olacaktır.

6. Bdigim kadarıyla itirazlar geneli etkilemiyor herkez kendi arazisine itiraz edebilir.turgg zaten itiraz etmeyeceğini bildirmişti.yani sirekti bağlayan birşey yok...

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. ne dandik kagitlar gitti beee...4 katlayani mi desen 10 katlayan mi desen...bu adi spek hala mal toplayacam diye ugraşsin...millet katladigi parayi hic prim yapmamiş kagitlara geciyor...az kaldi bunuda fark ederler..

8.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    listeler askıya çıksa bile illa itiraz eden olacaktır. bu unutulmamalı. maalt' ta hala itiraz eden tipler var. amaçları ne para kopartmakmı bilmiyorum. bu çok garip bir süreç. burada da askı listeye bir şekilde birilerinin itiraz edeceğini ve bu işin en erken şahşi yorumum, tekrar ediyorum şahsi düşüncem olarak seçimden önce çözülemeyeceğini düşünüyorum. hisse yükselse bile askıya itiraz sebebiyle arada düşüşler olacaktır.
    Askıya çıksa bile dediğin yıllardır çıkmadı.. hele bi çıksın 18 uygulaması, itirazı sonra düşünürüz….. istedikleri arsaların imarını aylar içinde bitirebiliyorlar… bence bu alanda istedikleri çukkayı alamadıkları rantı paylaşamadıkları için yıllardır süründürüyorlar imarı…..

Sayfa 842/894 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •