Sayfa 843/964 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893943 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sayın hasson34 bu kadar celallenmeyin. Sağlığınıza yazık. Toplayacak olan zaten 6 yılda toplardı. Bu kağıt 18 kuruşları gördü unutmayın. Toplayacak adam 50/55 yapar dünya kadar malı toplar. Örnekleri geçmişte mevcut. Ky de çakal. Bunu da hatırlatayım. İçimizden bazıları bu bende olabilirim-sizde, bunu bilmediğim için söylüyorum, kağıt yükselince hemen satışa koyuyor. Mantık şu nasılsa 6 yıldır yatıyor satar alttan alırım. Yani mal toplamak isteyen adam 55/60 yapsa yarımız dökülür emin olun.

2. SIKINTI YOK

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burada sıkıntı yok da diğer köyde sıkıntı çok. Karşılıklı suçlamalar başlamış gene. Zaten bir üst yazımda yazmıştım, satan kyler var daha sonra alttan alıyorlar. Burası borsa alım satım serbest. Ama bir grup olmuşlar, davacılar grubu iyi yapmışlar. Ancak anlaşılan grup beraber hareket yerine bazıları kendine yontmuş. Neyse bulaşmayalım.

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Burada sıkıntı yok da diğer köyde sıkıntı çok. Karşılıklı suçlamalar başlamış gene. Zaten bir üst yazımda yazmıştım, satan kyler var daha sonra alttan alıyorlar. Burası borsa alım satım serbest. Ama bir grup olmuşlar, davacılar grubu iyi yapmışlar. Ancak anlaşılan grup beraber hareket yerine bazıları kendine yontmuş. Neyse bulaşmayalım.
    Yani o kadar yazi yazilmis sayin fabrika bunu mu anladiniz??

Yani ispatsiz, mesnetsiz olarak atilan iftiralar neticesinde ve nedense bu iddialar curutuldukce yeni iftiralar atilarak camur at izi kalsin seklindeki yorumlardan sadece bunlari anladiysaniz pessss

Biz ky ler 3-4 yil niye birlik olamadik...niye bizim birlikte hareket etmemiz engellendi...

Cakma nickle cik bu sunu demis bu bunu yapmis bu grup soyle bu grup boyle sonuc 3-4 sene sadece izledik...

Son iki yildir hukuki olarak hakkini arayan bir ky toplulugu... Yok siz al sat yapiyorsunuz yok toplucabir araci kuruma gecmisiz

Diyoruz ispatla

Yok...camur at izi kalsin ky birlikte hareket edemesin...

Lutfen bir de bu sekilde okuyun...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. Osmanli yatirimda toplamda topu topu 400 bin lot var...

Bizim gruptan yok liderler buraya gecmis benim hissem bile bundan fazla...

Yani lutfen yapilan yorumlari arastirarak degerlendirin...

Simdi ismini cismini telini bilmediginiz biri gelse burada deseki sayin fabrika tahtacinin adami...soyle soyle yapiyor yalan soyluyor, sizi kandiriyor...

Ne dersiniz??? Ispatla dersiniz... Bizde yalan soyledigini ispatliyoruz...

Ama siz bizim yazdiklarimizi degil iftiralari burada yaziyorsunuz

Bakin araci kurum dagilimina sozde gectigimiz osmanli yatirimda kac lot kervan var toplamda

Camur at izi kalsin olmasin

6. Sayın frecell anladığım kadarıyla gruba fitne sokmaya ve dağıtmaya çalışıyorlar. Bu oyuna gelmeyin ben gruba katılmadım çünkü lotum çok çok az size tam destek herşey için teşekkürler

7. Hocam bazi seylerin farkindayiz...cok sagolun

8. Sayın frecell haklısınız. Böyle bir iddia var demeliydim. Grup olarak davanızda başarılar diliyorum.

Sayfa 843/964 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •