Sayfa 845/985 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: Viop - XVII

1. 20 günün en düşük vaka sayısı... Gelsin gaplar.. Ralliye selam topik karamsarlığa devam..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
    Vaka sayısı bayagi azaldı. Fıkır neydi.. Bu virüs işi bitince 3. sayfa haberi olur...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

italyadaki ölüm rakamı 260 a inmiş,piyasa bu iş düzelmeye başiadıya oynayabilir,borsalar gelecegi satın alabilir,özellikle türk bankaları bayagı iştah kabartabilir,ben bilmem pala bilir.

4. Turkmenistanin bir oncekide ayni sekilde idi 100 kusur milyon dolar harciyarak Annesinin koyune cami yaptirdi caminin kapasitesi kotun nufusundan fazla. yerlesim yeri disinda . normal gunlerde kullanilmiyormus cuma gunleri 500 kisi oluyormus Camide . 100 milyon dolar harcamak normalmi ? Memlekette butun arabalar beyaz olsun diye karar aliyorsan bu kararinj sonucu boyama ucretini devlet olarak karsilayacaksin .
    Hassaslik ile alakasi yok ben yasaga karsi degilim yasaklarin kaldirilmasinada karsi degilim. onlemleri elbette alsinlar bu onlemler kalkacaksa bunuda mantik dahilinde yapsinlar 0 rakamindan 3 milyon geldik . onlemler kalktigi zaman 0 dan gelmiyecek bu rakamlar . iki ucu boklu bir degnek misali onemleri kaldirmasalar bir bir ulke altindan kalkamaz . kaldirsalar virus oncesi normal yasama geri donulmus olsa bu sefer vaka sayilari dehset verici rakamlara ulasir.. basitce bir soru sordum normal yasama dondugumuzde toplu tasima araclarina nasil bir cozum bulabilirler ? yoksa metrobuste sosyal mesafe 5-10cm olarak aynen devam mi eder ? ben viopda yada borsada long yada short hesabini bile yapmiyor dusunmuyorum . Allah uzun omur versin Hepimizin yasli yakinlari var .. suan normal hayata donmus olsak sabah ise gidip aksam donuste yasli yakininizin yanina ugrayabilirmisiniz ?

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Hocam siz yurtdışında hassaslaşmışsınız
    Ne olacak yani
    Biri bana dese katık namına ekmek yerine patates ye Göbek atarım ya
    Ayrıca otekide gayet haklı bence araba dediğin beyaz egzos sol taraf yakıt dolum sağ taraf olur
    Dondurmamı bu ya rengarenk . Taksileri başka devlet araçlarını başka emniyetin araçlarını başka renk yapma kadar akıllıca iş az bulunur türden bakma batı tarz kapitalizmde bi mühlet sonna ayağını yorganına göre uzatcak Du bakam ne zaman
    ....

özellikle banka pay vadeli short olanlar çok dikkatli olsun 110 tl olan akbank vadeli 90 tl ye iniyor,yukarı sürerse marjin call için çok can yakabilir,ben bimem tabi ama pala bilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
    Alper parayı mevduata koyunca faiz ama banka nın kilitli kasasına koyunca para veriyorsun. Yani eksi faiz olmuş gibi oluyor. Çok aşırı para olunca ben bunu kesin batırırım diyorlar ve eksi faiz mantıklı geliyor . Yani bir nevi kasa parası oduyorsun. Alan bankada lem ben bu parayı çoğaltamam bi ton para var zaten diyor. Ama çok iyi sahip çıkarım diyip bakma parası istiyor...

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
    Bi depo benzin aldin catt yüzde 8 indirim geldi. Çok parası olan ben bahtsız adamın kesin batırırım diyor. Yüzde 2 3 eksi faiz fena gelmiyor.

Psikolojik YAS süreci

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Vaka sayısı bayagi azaldı. Fıkır neydi.. Bu virüs işi bitince 3. sayfa haberi olur...
    Bu hastalıkta eğitim seviyesi de belirleyin. Adan çevredeki yakınlardaki hastane sürecini biliyorsa. Bu hastalık belirti verse bile bazılari bir şekilde kendi kendine tedavi yolunu seçer. Son hadde ulaşmadan hastaneye gitmez. Bu eğitim seviyesi düşük kişiler için geçerli. 1 ay en az tek kişilik odada TV kısıtlı her şeyi çekmez internet çekmeyen telefon çekmeyen odalar var. En ufak suphede izolasyon var çoğu kaldıramaz adam akciğer kanseri 6 ay ömrü var yok sigaradan vazgeçmiyor. Eve gidecem diyemezsin polis zoruyla hastane de yatarsın o açıdan su evrede ipleri salmayin. Bizdeki veriler doğru da olabilir. Bu hastalıktsn korunmayı bırakmayın. Gerek hayatı risk gerek tedavi süreci psikolojiyi bile zorluyor. Eniştem gerek hastalığı gerek psikolojik evreyi atlatamadı evde izole şeklinde ama hala kabus görüyor.

Sayfa 845/985 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •