Sayfa 845/1003 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon
Arama sonucu : 8018 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    Hayal içinde akıp geçti ömr-ü derbederim
    Bakıp bakıp da onyıla şimdi ah ederim.
    Ne bir emel ne ümit var prtas bu muydu derim
    Bakıp bakıp da o maziye şimdi ah ederim.

Yine de hayal etmek çok güzel birşey..
    Çünkü herşey önce hayal etmekle başlar..

Her ne kadar dereyi henüz görmesek de..
    ne güzel yazmış

2.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Erkan hocam,bende merak edip duruyordum, sağolasın..Demek oluyorki Onalt Grubu Çavuşoğullarıyla dolaylı ortakmış ama bu ortaklığı ilişkiyi Onaltlar bu güne dek inkar ediyordu hala çavuşoğulları dahil dürüst işadamı olmamak için adeta yemin ettiler..hacı hacıyı mekkede derviş dervişi tekkede deli deliyi dakkada bulur misali Çavuşoğullarıda kendi vasıflarına,hasletlerine,meziyetlerine uygun ortaklar bulmuş hatta bu onaltlar daha ileri düzeyde sayılır alavere dalaverede çavuşoğullarının bile aklını alırlar sülün osman manyağı yaparlar Ne diyeyim dostlar aşağı baksam sakal yukarı baksam bıyık umutsuz,ümitsiz olmak istemiyorum cünkü beni hayata bağlayan yegane sebep. Dilerim gün ağarır, ümitlerimiz yeşerir, tomurcuk oluşur,çiçek açar,meyveye durur insha Allah..Tüm ÇBS Printaş ve boya mağduru dostlara selamlar.. Onur kardeşim,iki günlük dünya hayatı ben bırakalım dargınlığı derim,sen ne dersin..Slm..
    yıl 2019 yeşerir belki ümitler

3. sayfa boş kalmasın.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sayfa boş kalmasın.
    Ne dersin sıra bize mi geliyor yoksa borsada şirketler uçtu gitti biz yerin dibine kök saldık ne kökmüş yeşeremedik gitti karanlıktan rutubetten nem kaptık çürümeye yüz tuttuk oluyor olacak ha gayret bölündüler birleşecekler artık derken parçaladılar lokma yaptılar yutmadıysalarda yutmak üzereler sanki aslanın midesinde gibi hissetmeye başladım sabır bizi ayakta umut hayatta tutuyor son nefestede olsa ömrüm yaşamaya yaşatmaya devam pes etmek yok yenilen pehlivan meydandan uzak yaşayamaz.

5. hiçbir tohum çürümeden ağaç olmuyor ama bu Prtas in tohumunu herhalde derin dondurucuya koymuşlar ta ki aslı bozulmasın DNA sını korusun diye(?). Acaba bu tohum bir gün antika olur mu.....

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yıl 2019 yeşerir belki ümitler
    akant2017 kardeşim,inanın çok duygulandım kabile reisi 61 arkadaşın yorumunu paylaşımınızdan dolayı..Şunu anladım kötü niyetli soyguncu ,vurguncu,hırsız,harami sözde iş insanları hem mazlum,dürüst,mağdur vatandaşın helal alın teri çoluk çocuğunun rızıkları olan paralarını alavere,dalavere,hileli,şaibeli yasal olmayan yollardan kitabına uydurarak gasp ediyor hemde hiç acımadan merhamet etmeden zalimlik yaparak bu güzel insanları birbirlerine düşürüyor tıpkı siyasilerin vatandaşa yaptığı gibi..Allah hepsini ıslah etsin..

7. Değişim mi başlıyor özel durum açıklamasında Ali bey imzasını değiştirmiş

8.  Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    Selamlar, buralardayım. Haftada bir açıp bakıyorum hareket var mı diye. Havadan sudan konuşalım, ÇBS'nin konuşulacak bir şeyi kalmadı Eskiden bir tarih beklerdik, şimdi o tarihler de kalmadı. Satış vardı mesela, ne oldu o satış. İki tarihte de alıcı çıkmadı. Üçüncüsü yok mu tarihin? Onu beklerdik. Neyi bekliyoruz şu anda?
    ne güzelde yazmış yıl 2017

Sayfa 845/1003 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •