Sayfa 846/1956 İlkİlk ... 34674679683684484584684784885689694613461846 ... SonSon
Arama sonucu : 15645 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Dün Pakize Suda bugün Hüner Coşkuner vefat etmişler.

Allah rahmet eylesin...
    Hüner COSKUNER geçen yıl vefat etmişti......Nuri baba.....

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Hüner COSKUNER geçen yıl vefat etmişti......Nuri baba.....
    Doğru abi, twiterda yanlış okudum veya yanlış anladım herhalde. Kusuruma bakmayın.

Şimdi de Emel Sayın vefat etti diye bir haber çıkarıldı. Doğru değil. Kardeşi vefat etmiş.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. Doç. Dr. Kaan Yılancıoğlu
    @drkaanyl
    mRNA ve ortaya çıkan yan etkilerini, ortaya çıkardığı tüm saçmalıkları ve nasıl tabiri caizse kaskallandığımızı yazdıkça bir kesim inanılmaz rahatsız oluyor! Arkadaşlar biontech'in hissedarı falan mısınız? Ortada bariz bir sorun var susalım çocukluk çağı aşıları da mRNA olsun mu?
    Ben bu genç arkadaşın yazdıklarına, Prof.Sultan Tarlacı ile videolarına bakıp, biontech aşı olmuştum. Şimdi gelinen nokta burası.
    Yine de bu genç arkadaşın samimiyetine inanıyorum. Kaskallandık diyor.
    Samimi olduktan sonra sorun değil. Napalım?
    Araştırmaya devam ediyor, araştırdıklarını paylaşıyor, ben de takibe devam ediyorum.

4. Fransızların beslediği yılan kendilerini sokmaya başladı. Herkes artık bu terör örgütünün gerçek yüzünü görmelidir.

-Hulusi Akar | Milli Savunma Bakanı

5. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

6. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

7. Haluk Bilginer
    @hbilginfan
    ·
    23s
    Paralı Ak troller hesabıma saldırı yaptılar. Twitlerim gözükmüyor. Vatansever dostlar etkileşim için rica etsem beğenip paylaşır mısınız? Teşekkürler.

8. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile TSK Komuta Kademesi, Suriye sınır hattındaki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulunuyor.

Sayfa 846/1956 İlkİlk ... 34674679683684484584684784885689694613461846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •