Sayfa 846/1044 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Kalav uyuya kaldı heralde bugün tahta yine başı boş eskiye döndü ....

PKART...

Takaslar geçmiş...!!!

İlk grafik Perşembe ve Pazartesi günkü AKD grafiğimiz. ANC ciddi ve neredeyse tek satıcı...

İkinci grafik AKD net durumunu gösteriyor...

Diğer grafikte ise; dünden bugüne takas değişimi grafiği...

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Kalav uyuya kaldı heralde bugün tahta yine başı boş eskiye döndü ....
    Yazdığı bir cümleyi gözden kaçırmışsın sanırım:

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum , yine beni tanımadığını söylemlerin ile ifade ediyorsun...Belki fiyatlama istemiyorum, belki herşeyin bir zamanı var.
    Saygılar

Sadece 4 kurum için Takas verisi...

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Yazdığı bir cümleyi gözden kaçırmışsın sanırım:
    Üstad Kalavı suçlayıcı konuşmuyorum hiçbir zaman da bir öyle bir böyle konuşmadım hep aynı kişi oldum.Sayın Kalavın bu yorumuna bilerek cevap vermedim hatta cevap yazıyodum sildim.Kalavın fiyatlama istemiyorum sözüne inanmıyorum istediğini düşünüyorum ama elinden bişeyin gelmediğini düşünüyorum.Saygılar...

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Üstad Kalavı suçlayıcı konuşmuyorum hiçbir zaman da bir öyle bir böyle konuşmadım hep aynı kişi oldum.Sayın Kalavın bu yorumuna bilerek cevap vermedim hatta cevap yazıyodum sildim.Kalavın fiyatlama istemiyorum sözüne inanmıyorum istediğini düşünüyorum ama elinden bişeyin gelmediğini düşünüyorum.Saygılar...
    Demek ki, henüz zamanı gelmemiş...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Demek ki, henüz zamanı gelmemiş...
    Dediğiniz gibi olsun Üstad.Size saygım sonsuz.Lafınızın üstüne laf söylemek olmaz...

Sayfa 846/1044 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •