Sayfa 847/1955 İlkİlk ... 34774779783784584684784884985789794713471847 ... SonSon
Arama sonucu : 15635 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, 1 Ocak 2023'ten itibaren geçerli olmak üzere doğalgaz hizmet bedellerine yüzde 84 zam yaptı.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile TSK Komuta Kademesi, Suriye sınır hattındaki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulunuyor.
    MSB Hulusi Akar:"Hiç kimse bizden sınırımızın dibinde yuvalanan terör unsurlarına müsamaha göstermemizi beklemesin. TSK, ülkemizin ve asil milletimizin güvenliği için uygun yer ve zamanda gerekli her türlü tedbiri bugüne kadar almıştır, alacaktır."

3. Ahmet Aziz Nesin
    @ahmetnesin1
    ·
    23 Ara
    FRANSA Dışişleri Bakanı Colonna Kürdistan topraklarına yapılan saldırıları nedeniyle İran ve Türkiye'ye “gerekirse” yaptırım uygulayabileceklerini söyledi, arkasından Paris'teki Ahmet Kaya Kültür Merkezi'ne silahlı saldırı oldu ve 3 kişi katledildi. İlginç. [

4. Çağlar Cilara
    @caglarcilara
    ·
    24 Ara
    İstanbul Beykoz’da uzun bir süredir otobüsler vaktinde gelmiyor. Biraz önce babam aradı, bu soğukta 1 buçuk saattir durakta beklediğini söyledi, şimdi gidip ben alıp evine bırakacağım.

Diğer ilçelerde durum ne bilmiyorum ama artık İstanbul’a odaklansanız iyi olmaz mı?
    Ne luzumu var? Türkiye'yi yönetecek bu vatandaş.

5.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ahmet Aziz Nesin
    @ahmetnesin1
    ·
    23 Ara
    FRANSA Dışişleri Bakanı Colonna Kürdistan topraklarına yapılan saldırıları nedeniyle İran ve Türkiye'ye “gerekirse” yaptırım uygulayabileceklerini söyledi, arkasından Paris'teki Ahmet Kaya Kültür Merkezi'ne silahlı saldırı oldu ve 3 kişi katledildi. İlginç.
    Şayet Tsk, Tel Rıfat'a bir operasyon yaparsa, bu da diğerlerinin hemen ardından geleceğinden çok daha ilginç olacak.

6. Vedat Yenerer
    @VedatYenerer
    ·
    21s
    Gazeteci olarak Sayın Akşener'e soruyorum.
    Yaklaşık 4 ay önce, samimi fotoğraflarınız da olan kişiyle (benim de iyi tanıdığım olan eski İyi partili kişiyle) "KAÇAK SARAY" dediğiniz yerde, kapalı kapılar ardında, ŞOK bir karşılaşma oldu mu?

Cevap bekliyorum..

7. Murat Ongun
    @Mrt_Ongun
    ·
    35d
    Dünyanın en hızlı haber yalanlama merkezi İletişim Başkanlığı da 72 saattir suskun. Devletin zirvesinin, Ekrem İmamoğlu’na siyasi yasak cezası verileceğini bilerek duruşma öncesi toplantı yaptığı ortaya çıkalı 3 gün oldu. Bu skandala SUSKUNLUK her yerde sürüyor.

8. Mısır

Süveyş kanalının satılması veya kiralanması için Hükümete yetki vermeye hazırlanıyor.

Sayfa 847/1955 İlkİlk ... 34774779783784584684784884985789794713471847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •