Sayfa 847/913 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7297 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. onlar(firma sahipleri)
    için belli bize(blanço ve şirket hakkında olumlu olumsuz bilgileri aylar sonra öğrenen küçük yatırımcılar) muhtelemen 3 uncu ayda gösterilecek olan 2021 12 aylık blanço hakkında öngörüsü olan hocalardan bir yorum alsak...

2. Kaynak sağlam mı,uydurmamamı,yalan hesse bilmem.Şoyle bir duyum aldım.meçnur çolağın patron rizadan dolaylı dolaysız iş ilişkileri olduğunu soyleyen kişi,meçnur çolağın,tarafında yuklü cemaş hissesi olduğundan,mirascıları bu hisse bazındaki mirasları satıp paraya mı çevirecekler,yoksa hisse olarak mı baylaşacaklar,bu beirsizliğin devam ettiği,mahkeme süreci olurmu olmazmı konuşuluyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    KIZILBÜK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    KZBGY
    İ
    11.01.2022 18:26:34

Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Marmaris Kızılbük Thermal Wellness Resort Projesi Devremülk Satış Bilgisi Hk.

Açıklamalar
    Şirketimizin Marmaris'te yürüttüğü "Kızılbük Wellness Resort" projemizde bulunan devremülk ünitelerimizin ön satış işlemleri kapsamında 01 Aralık - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında müşterilerimizle 1.032 adet devre satış sözleşmesi imzalanmış, bu sözleşmelerin toplam ön satış bedeli 134.465.164 TL olarak gerçekleşmiştir.

yatırım tavsiyesi değildir.
    Lütfen Tavsiye yi SPK' nın onay verdiği kuruluşlardan alınız.
    Bağlı Ortaklıklardan Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş. (Özışık) 2021 yılı içinde tarihinde 1.100.000 adet Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Kızılbük) hissesini, 28.521.608 TL ye BIST ten satın almıştır. 1.100.000 adet Kızılbük hissesi 30 Eylül 2021 tarihi itibarıyla BIST te bekleyen en iyi alış fiyatıyla (27,38 TL) değerlenmiş, kayıtlı değer ile değerlenmiş tutar arasındaki 1.596.392 TL olumlu fark Alım Satım Amaçlı Elde Tutulan Finansal Varlık Değer Artışları hesabı altında muhasebeleştirilmiştir.

2021/9 aylık finansal rapordan alıntıdır. Cemaşın İştiraki olan Ozışık İştirak edinmiş.
    yatırım tavsiyesi değildir.
    Lütfen Tavsiye yi SPK' nın onay verdiği kuruluşlardan alınız.

4. "Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!

Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.

Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım."

5. Daha önceki duyumlardan bahsetmiştim.yeni duyum.Mecnur çolak ın kontrolü altındaki cemaş hisseleri 70 ile 100 milyon arası telefuz edimekte.fakat daha önceleri rahmetlinin başka hisselerde maniplasyonlarda adı geçtiği ve birtakım yasaklara maruz kaldığı bilinmekte.dolaysiyle bukadar hissenin ki başka hisselerde vardır,kendi adına kayıtlı olmayacağı,ismini kullandığı adamlarıyla arasında birtakım akitler olabileceği,bu akitlerin resmi bağlamda ne kadar önem ve hangi yönde ne şekilde bağlayıcılık teşkil edeceği konuşulmakta...

yatırım tavsiyesi değildir.zaten olamaz.sadece fısıltılardan duyduklarımdır.

6. Dedikodu medyası çalışıyor. Hisseyi pozitif yönde etkiliyebileceği soylenen yeni duyumlar var..

sadece dedikodudan ibaret olabilir.ytd değildir

7. Hisselerini tuvalet kağıdı diye satsalar daha çok para eder bu godoş şirket

8. maalesef tam sahtekarlara çattık,yani sinir bozucu bir duruşu var.ne 2-3 basamak çıkıyor nede düşüyor.ortalama falanda düşürtmüyorlar. takas durumları nasıldır,bilemiyorum.

Sayfa 847/913 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •