Sayfa 848/1009 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya'daki muhalifler de seçimin iptali devir olmayacağı korkusu var. Esnaf korku içinde soranlara rte diyor. Hatta kessen rte ye oy vermeyecek olan gülerek rte diyor. Korku baskı sebebiyle
    Walla hocam sisteme güvenmesem Sandığa bile gitmem...Sistemi ne kadar bozarlarsa bozsunlar İstanbul seçimleri ortada...Ne yaptılarsa sonuç değişmedi ve devrettiler...

Bu arkadaşlar bilinçli olarak hayırlısı olsun diyordur diye düşünüyorum...Seçim akşamı tekrar görüşürüz...

2. Bundan sonra hiç cari açık vermesek 265 milyar dolar döviz riski var. Kısa vadeli 180 milyar dolar ödenecek borç buna ilave edilirse faiz konusunda çok acımasız olmak gerekir

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Walla hocam sisteme güvenmesem Sandığa bile gitmem...Sistemi ne kadar bozarlarsa bozsunlar İstanbul seçimleri ortada...Ne yaptılarsa sonuç değişmedi ve devrettiler...

Bu arkadaşlar bilinçli olarak hayırlısı olsun diyordur diye düşünüyorum...Seçim akşamı tekrar görüşürüz...
    Şimdi seçimi kaybettiler bunlar. CB devrine kadar yine zaman var o araya kadar arka kapıdan 10-20 milyar dolar daha satıp enkaz bırakırlar diye düşünüyorum

4. Şevki Yılmaz in dediğim gibi kasada kuruş bırakmadan devir olacak. Benim kur tahmini 3 basamak oldu artık.

5.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Doğru yere bakmazlarsa rekor gibi gelir...

Sayın Zaf.Doğu bu hangi bankanın.
    %30 dan fazla makas yapmış.
    Banka değil Tefeci denir artık buna.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şevki Yılmaz in dediğim gibi kasada kuruş bırakmadan devir olacak. Benim kur tahmini 3 basamak oldu artık.
    Kurusu kurusuna geri odeyecekler, benim hic suphem yok.

Korkusu olmasa, SS askere hazir olun talimati verecek kadar sasirirmiydi.

Hala saniyor ki, yazili emir vermeden,ust duzey polis sefleri ve jandarma komutanlari bunu dinleyecek.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kurusu kurusuna geri odeyecekler, benim hic suphem yok.

Korkusu olmasa, SS askere hazir olun talimati verecek kadar sasirirmiydi.

Hala saniyor ki, yazili emir vermeden,ust duzey polis sefleri ve jandarma komutanlari bunu dinleyecek.
    Önce hırsızlığı bilmek gerekir bunlar bu konuda 20 yılda profesyonel oldu.

8. Bu işin piri bunlar. Benim başımdan geçti. Ankara'ya araba almaya yolladım 40 yıllık arkadaşımı. Arabaya baktı satışı aldık. Adsm bu lastikler Konya'ya gitmez 500 gönder lastikleri değiştirelim 4 lastik iyi dedim gönderdim Konya'dan EFT ile. Adamlar o arkadaşımı orada oyalayıp arabanın bir çok parçasını değiştirmiş o arada. Araba geldi kapı açılmıyor akü de tık yok vites geçmiyor arabanın çalışan aksamı çok az kalmış hepsini değiştirmiş.

Sayfa 848/1009 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •