Sayfa 848/983 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. kosta kardeş deneyimlerinizi ve tecrübenizi bekliyoruz
    öpeceklermi bizi
    yaksa normalleşmemi başladı

2. 129 milyon tl tutarındaki gayrimenkuller 306 milyon değerleme ile, ana ortağımızın ziraatbanktan kullandığı kredinin bir kısmına teminat olarak kullandırılmasına karar verdik diyor...ve bunun için diğer ortaklara ayrılma hakkı doğmuyor diyor...çünkü kullandırılan varlık özsermayenin %50 si kadar etmiyor diyor..

Sonuç olarak 120 m yatırım amaçlı gayrimenkule 306 m değer biçilmiş ziraat bank eksperleri tarafından...

Şirketin anaortağı şirketin malını rehin veriyor..
    Hukuki olarak doğru bulmuyorum ama kanunen yanlış olmayabilir...
    Ama gayrimenkullerin bilançoda 2.5 kat değer artışı yakalayacağı kesin gibi...en azından 120 m lik kısım 306 m olacak..186 m kar demek bu bilançoda...değer artışı karı...nakit değil...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

3. kosta bekliyoruz vorumunu

4.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    129 milyon tl tutarındaki gayrimenkuller 306 milyon değerleme ile, ana ortağımızın ziraatbanktan kullandığı kredinin bir kısmına teminat olarak kullandırılmasına karar verdik diyor...ve bunun için diğer ortaklara ayrılma hakkı doğmuyor diyor...çünkü kullandırılan varlık özsermayenin %50 si kadar etmiyor diyor..

Sonuç olarak 120 m yatırım amaçlı gayrimenkule 306 m değer biçilmiş ziraat bank eksperleri tarafından...

Şirketin anaortağı şirketin malını rehin veriyor..
    Hukuki olarak doğru bulmuyorum ama kanunen yanlış olmayabilir...
    Ama gayrimenkullerin bilançoda 2.5 kat değer artışı yakalayacağı kesin gibi...en azından 120 m lik kısım 306 m olacak..186 m kar demek bu bilançoda...değer artışı karı...nakit değil...

tşk.ler ......

5.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    tşk.ler ......
    Tekrar baktım yazıya..sanırı 120 m ve 155 m 2 kalem ipotek var....maddi duran varlık ve yatırım amaçlı gayrimenkul diyor...2 sine de ipotek koymuşsa 284 değer 306 oluyor...o zaman 22 m değer artışı olur

Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    kosta bekliyoruz vorumunu
    Eindhoven den selamlar Barcelona macina gidiyorum...
    yiarim acilista bir-iki kademe yukaridan satar yeni duruma gore hareket ederim.

7. Anlaşılmayacak birşey yok, borçlar Demirören Medyada topluyorlar, son sermaye artırımı ile şirketin tüm borçlarını sıfırlıyacaklar, kısacası Hürriyet bilançoyu düzeltiyor, bir gayeleri olmalı, çünkü bu borçlardan müteselsilen Demirören medya da sorumlu olacak GKS'de.

8. Bankacılıkta senin yazdığın şey yok arkadaşım kredi muhtemelen işletme kredisi yani BCH Rotatif ürünler vadesiz yani. Hisse değeri ile hiç ilgisi yok çünkü kredinin teminatında hisse senedi yok.

Sayfa 848/983 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •