Sayfa 85/588 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 4699 madde; 673 - 680 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

http://www.hisse.net/topluluk/showth...21#post1258221

Haftalık hisse yarışmamıza tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Dibi bulduğunu düşünüyorum. Ancak alım için hiç te acele etmiyorum. Bir kaç seferdir trade yapmak için güzel fırsat sunuyor. Ben bu satırları yazarken serbest stilde düşmeye devam ediyor çünkü. En dipten alacağım diye bir ısrarım yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Selamsız Yazıyı Oku
    Dibi bulduğunu düşünüyorum. Ancak alım için hiç te acele etmiyorum. Bir kaç seferdir trade yapmak için güzel fırsat sunuyor. Ben bu satırları yazarken serbest stilde düşmeye devam ediyor çünkü. En dipten alacağım diye bir ısrarım yok.
    Evet alım için acele etmeyin,en azından aralık ayının ilk haftasını bekleyin diyor yatırım uzmanları...benim zaten acelem yok ancak tek endişem Türkiye'ye karşı uluslar arası organize hareketler...

4. günlük atabilecek varmı arkadaşlar
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. teşekkürler takas verileri için
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Borsada dibin dibi vardır lafının ne denli doğru olduğu bir kez daha ispatlandı. Acele etmiyorum ama bir yandan da hayretler içinde izliyorum. Geçen seneki zirveyi bile anca 10 kuruş geçip tutunamayıp 4 ayda 2 sefer şelale düşüşü yapan dandik hisse yoktur. O nedenle bu hissede büyük umutlar beslenemeyeceğini geç te olsa öğrendim. 5 seviyesini geçmemek üzere kendini konuşlandırmış patron var sonuçta. Küçük yatırımcı küçük düşünür diye söylenir ama küçük düşünen patron olduğu müddetçe bu hisse bir arpa boyu yol alamaz. 3.94 ü de aşağı kırarsa 3,5 lara soluksuz gelir. Ben azar azar almaya başladım , du bakali nolcek ? (Aziz Nesin'in meşhur hikayesidir)

7. 7 Kasım gününden beri 11 iş günü geçmiş ve bunun 10 günü kırmızı. Yok böyle bir şey. Bedava kömür dağıtıldığını biliyoruz da , bedava hisse dağıtmak kimin aklına geldiyse... Önüne gelene veriyor.

Sayfa 85/588 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •