Sayfa 85/189 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    iyi toparladım. yeni overall ı tazeledi bakalım daha kapanışa var.
    Bunları konuşmak bana bu yuzden anlamsız geliyor.

dün iyiyiz bugun iyiz yarın kötüyüz ertesi gün iyiyiz bürgün kötüyü sonrakı gün kötüyüz sonraki gün daha kötüyüz daha sonra en iyiyiz daha sonra kötüyüz daha sonra iyiz.....

yani o yüzden gunluk bugun kazandınızmı bugun kaybettinizmi tamamen boş işler.

aylık veya senelık bakmak lazım bu sene nasılsınız şeklinde soru daha anlamlı.

tabiki olağanustu kayıplar ve olağan üstü kazaqnç günlerınde meraklanmamız gayet normal ancak sıradan çarpıldığımız bir günü sormak bana anlamsız geliyor.

Hoş yinede cevaplarım sorun yokta yani biraz daha sakın olsak daha iyi olur nihyayetinde bu günlük kayıplar ve kazançlar hiçbir zman son bulmayacak.

TOTELDE NE ELDE ETTİĞİMİZ ÖNEMLİ
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

hergün sormuyorumki erhan bende . iki günki işlemler bana göre çok anlamsız hareketler oldu. acaba benim gibi sağlam çarpılan varmı diye merak ettim buda normal.

olağanüstü hareketlerden ziyade yatay vb gibi hareketleri tartışmak daha yerinde olur.

bahsettiğin olağan dışı şeylerde yapacak birşey yok zaten sağlam gap yemişizdir olan olmuştur. ya terstesindir yada düzde.

neyse
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hergün sormuyorumki erhan bende . iki günki işlemler bana göre çok anlamsız hareketler oldu. acaba benim gibi sağlam çarpılan varmı diye merak ettim buda normal.

olağanüstü hareketlerden ziyade yatay vb gibi hareketleri tartışmak daha yerinde olur.

bahsettiğin olağan dışı şeylerde yapacak birşey yok zaten sağlam gap yemişizdir olan olmuştur. ya terstesindir yada düzde.

neyse
    sen sordun diye demiyorum senden sonra baska herkes ve bende soruyorum. Zaman zaman

benim ilk yıllarımı hatırlatıyorsun bana. sen gibiydim. habire ters bir şey yasayınca sorardım acaba ötekinlerde zarar ettimi diye bir çok kişide cevaplardı filan. Zaman geçtikçe anladımkı aslında bu benım basımdan hiç gitmiyor

zaman geçtikçe artık sıradan çarpılmamaları sormamaya basladım. bu seferde bana ilginç gelen çarpılmaları sormaya basladım senın sordugun zamandakı gıbı 3 4 sinyalle ters düz ettikleri zamanlarda soruyordum.

Sonra baktımkı aslında buda cok sık yaşanmasa bile mutlaka senede en az 5 kere basına gelıyor. Buda sıradanlaştı ve bundada sormamaya basladım artık.

Yani benim ve diğer sistemciler için artık bunlar okadar sıradanlaştı ki sistemci sayfasının eskıye nazaran suskunlaşmaının bır sebebıde bu okadar alıstık kı bu durumlar.

yine sistemcilerin carpıldıgı gunlerden bırı ıste ne gerek vra sormaya muhtemelen 3 5 tanesı çarpılmış 1 2 tanesı sıyrılmıştır dıyıp gecıyoruz. yani artık gerçekten cok sıradanlaştı birde ozmanlar hep konustugumuz ıcın bunları hangi sistemin çarpılıp hangi sistemin çarpılmadıgını dahi önceden öngörebilir bir noktaya geldik.

Hal böyle olunca bunun yerine en büyük gaplerde terstemi girdik duzdemi girdik sorusu veya aylık yıllık getirilerin ne oldugu bizim nazarımızda daha değerli görülüyor.

Sizin bunları sormanızı yadırgamıyorum aynı seylerı yasadım yasadık.

Sana acıklama gereği hissettim bunu cunku sen soruna karsılık bulmuş ol diye cevaplıyorum. Çünkü ozmanlar bende herkesın cevap vermesini beklerdim merak ederdım carpılıp carpılmadıklarını hatta cevap yazmayana özellikle sorardık senınkı naptı dıye. Şimdi senın soruna kaç kişi sistemci olarak cevaplamış 2-3 senden ötürü değil yukarıdaki sebepten ötürü cevap veren sayısında azalma var. Normalde bende cevap vermem sıradan gördüğüm için ama senin ne hissetiğini tahmin edebildiğim için senin motive etmek ve destek olmak için cevaplıyorum.

amacım bunu anlatmaya calısmaktı yanlış anlaşılmak istemedim.

Yine soracaksın tabiki bizde elimizden geldiğince cevaplayacagız katılımcının az olması senı kuşkuya düşürmesin çünkü bunlar bıze göre sıradan olağan şeyler.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

haklısnız erhan bey teşekkürler yanıt için.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

alnmak yok dostum , sistemciler birbirini anlamayazsa başka kimse anlamaz zaten durumdan )

saygılar. ;) itibar veremedim :D

6. Ee gencler abiler nasildi bugununuz hep kotuyumu konusacaz

net 3,150 puan.

bana görede erhan bey bu günü konuşmak anlamsız.

8. Ayda 2 gun boyle olsa sirtimiz yere gelmez...

Sayfa 85/189 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •