Sayfa 85/608 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 4859 madde; 673 - 680 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Diğer bir opsiyon da Pozitif'in başını çektiği güruhun stratejisidir.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Nasil bir kumpasin icindeyiz arkadas. Peki birsey sorayim sana. Sence bu uckagitcilar gittikten sonra birseyler duzelir mi? Yoksa yine ayni tas ayni hamam mi?

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    TRENDcigim hosgeldin. Nasil birseydir bu yari fiyatina indi hala tepki gelmedi.
    Selam 666 kardeşim. Bundan 3 sonuç çıkıyor:
    1-5 TL den başlayıp 16.64 de sona eren hareket tamamen spekülatif bir hareket iş, temeli olmayan bir hareket.
    2- Tahtada gerçek alıcı yok.
    3- Akıllı yatırımcılar temel rasyolar açısından hissenin pahalı olduğunun farkında.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

5. Kaldıraçlı arbitrajcıların sebep olduğu bir balon imiş 5- 16.64 hareketi. Hissenin performansı bize bunu söylüyor.

Onlari o kadar gocmenle ben kavga ettim. Adam hakli cikti. Kagit spekulatif bir kagit, baska bir rasyosuna bakmaya gerek yok. Bakan agziyla operasyon yapiliyor nasil isse. Neyse farketmez ne eliyleyapilirsa yapilsin. 4'te surunen ortaklar sevindi biraz en azindan.

7. Bu gerçeği bilen akıllı yatırımcılar "uzak dur" stratejisini uyguluyor veya feyk atıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Onlari o kadar gocmenle ben kavga ettim. Adam hakli cikti. Kagit spekulatif bir kagit, baska bir rasyosuna bakmaya gerek yok. Bakan agziyla operasyon yapiliyor nasil isse. Neyse farketmez ne eliyleyapilirsa yapilsin. 4'te surunen ortaklar sevindi biraz en azindan.
    Göçmen duygusal adamdır ama bazı yorumları tam 12 den.

Sayfa 85/608 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •