Sayfa 85/795 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 6360 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Gene bayır aşağı gidiyor lanet olasıca. Ne zaman kara geçecekse çok merak ediyorum

2. Ekonomik kriz döneminde bu bilanço ve karları yapabilen şirket yeniden ekonomik büyümeye geçilmesi durumunda çok daha yüksek karlar elde edebilir. 2 yıldır hacimsiz salına salına düşen (düşürülen) bir hisse bakalım yeniden bir yükseliş trendine ne zaman geçer.

3. Ustalar bugünkü kapanış hakkında yorumunuz nedir. Sanki yine hüsrana uğratacak bizi umarım yanılırım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Aynı resmin günlük hali,16.70 civarı geçilirse 18 ler görülebilir.Muhtemelen boşluk bırakarak bir açılış olur,ilerleyen günler'de boşluğu doldurur.Hacim önemli izleyelim bakalım.

Dün resmi yapıştırdım buraya hareketleri izleyin diye,bu da bu gün'ki hali.

5. Cogu yerlerde gap birakmis yine geri gelirsek artık pes edecem ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Dün resmi yapıştırdım buraya hareketleri izleyin diye,bu da bu gün'ki hali.
    Usta eline sağlık teşekkür ederiz. Ama birde yorum alsak senden. Yani bu grafiğe göre iyi yerdemi kapattı öylemi düşünelim?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu güzel bilançolarla elimiz satmaya gitmiyor. Ancak bizleri de sinir küpü yapmayı başarıyor. İşlem hacminin arttığı bir gün satmaya söz vermiştim.Akşam bilançoyu görünce vazgeçtim.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

8. https://twitter.com/Ssimsar41/status...264493056?s=09
    60dk da güzel bir flama var. Bu kadar uğraşıp çizmişsin, inşallah yarın heba etmezsin spek efendi

Sayfa 85/795 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •