Sayfa 85/681 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Sayın 47' nin kim olduğunu bulduğumu sanıyorum ve sizlerle paylaşmak istiyorum :

https://www.youtube.com/watch?v=vBAX3HnpbNU

Sarı mercedes filminde oynamıştır kendisi figüran olarak : Sahneye girdiği dakika ve saniyeleri yazıyorum : Filmde 58:35 - 58:48 saniyeleri arasında görünmüştür.
    Cabaniza kişisel olarak büyük saygı duydum tutanağı okuyunca beyefendi.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

2. Pazartesi tavandan açar mı sizce ?

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    Pazartesi tavandan açar mı sizce ?

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hisselerde hedef, fiyat vs. konuşulması çok mantıklı gelmiyor bana.

4. http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...ecek_mi__.html

cumhuriyet gazetesi de konuyu gündemine almış.
    kanaatim odur ki bu konuyu cumhurbaşkanından başka birilerinin dillendirmesi daha iyi oldu.o söyleseydi. büyük yaygara koparırlardı.şimdi sessiz ve derinden meseleelri halledecek.bu konu kendiliğinden olgunlaşacak.şunu görecek.munzam vakfının bukadar paraya ihtiyacı yok.işbankası işine geldiğini kendisinden emekli edip bu vakıftan yararlandırır.burada bir muhaliflik durumda söz konusu.bu vakıfta olanların tamamı chp li olduğunu düşünüyorum.aslında irdelenirse iş bankasını nasıl ele geçirdikleri kaynakları nasıl kullandıkları sorgulanacak mı acaba.yoksa zaten sorgulanıyormu bilmiyorum.işin tartışılacak diğer yönü munzam vakfı olacak gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...ecek_mi__.html

cumhuriyet gazetesi de konuyu gündemine almış.
    kanaatim odur ki bu konuyu cumhurbaşkanından başka birilerinin dillendirmesi daha iyi oldu.o söyleseydi. büyük yaygara koparırlardı.şimdi sessiz ve derinden meseleelri halledecek.bu konu kendiliğinden olgunlaşacak.şunu görecek.munzam vakfının bukadar paraya ihtiyacı yok.işbankası işine geldiğini kendisinden emekli edip bu vakıftan yararlandırır.burada bir muhaliflik durumda söz konusu.bu vakıfta olanların tamamı chp li olduğunu düşünüyorum.aslında irdelenirse iş bankasını nasıl ele geçirdikleri kaynakları nasıl kullandıkları sorgulanacak mı acaba.yoksa zaten sorgulanıyormu bilmiyorum.işin tartışılacak diğer yönü munzam vakfı olacak gibi.
    her hafta yeni bir konu gündeme gelecek anladığım.Belkide haftaya meclisede sunulabilir.Dün sn erdoğan talimatı verdim dedi başta adalet bakanına dedi....

7. Kur sorununun 6 aydan önce çözüleceğini belirten ASO Başkanı Nurettin Özdebir, piyasaların 2-3 aya çalışır hale geleceğini söyledi. Özdebir, “Ülkemizin geleceği parlak†dedi.

Yeni Ekonomi Programı (YEP), Enflasyonla Topyekün Mücadele Planı başta olmak üzere Hükümetin ekonomiyi güçlendirme adımları sanayicinin güvenini artırdı. Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir kur sorununun 6 aydan kısa sürede çözüleceğini belirterek, "Bu coğrafyada Türkiye kimin yanında olursa onun kefesi ağır basıyor. Bunu AB özellikle Almanya çok iyi biliyor. O nedenle kur krizinin 6 ay süreceğini zannetmiyorum. 2-3 ay içinde piyasaların çalışır hale geleceğini hissediyorum. Ülkemizin geleceği parlak yeter ki o güne kadar dayanalım. Biraz dişimizi sıkmamız lazım" dedi. ASO Başkanı Özdebir, Meslek Komiteleri Toplantısı sırasında düzenlenen oturumlarda soruları yanıtladı.

8.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku

Kur sorununun 6 aydan önce çözüleceğini belirten ASO Başkanı Nurettin Özdebir, piyasaların 2-3 aya çalışır hale geleceğini söyledi. Özdebir, “Ülkemizin geleceği parlak†dedi.

Yeni Ekonomi Programı (YEP), Enflasyonla Topyekün Mücadele Planı başta olmak üzere Hükümetin ekonomiyi güçlendirme adımları sanayicinin güvenini artırdı. Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir kur sorununun 6 aydan kısa sürede çözüleceğini belirterek, "Bu coğrafyada Türkiye kimin yanında olursa onun kefesi ağır basıyor. Bunu AB özellikle Almanya çok iyi biliyor. O nedenle kur krizinin 6 ay süreceğini zannetmiyorum. 2-3 ay içinde piyasaların çalışır hale geleceğini hissediyorum. Ülkemizin geleceği parlak yeter ki o güne kadar dayanalım. Biraz dişimizi sıkmamız lazım" dedi. ASO Başkanı Özdebir, Meslek Komiteleri Toplantısı sırasında düzenlenen oturumlarda soruları yanıtladı.
    Gerekli gereksiz linkler ve alıntılar paylaşılmaya başlandı gibi.

Bu yazının İş B ile bağlantısı nedir?

Sayfa 85/681 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •