Sayfa 850/940 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon
Arama sonucu : 7515 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Yapmamız gereken rakamlara bakmak aşağıda 1508-1500 destek olarak takip ederken yukarda 1560 üzeri kalıcılık ve 1580 kırılmasını takip ediyor olacağım. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ISYAT ; 3.50 kapanış...
    Daha önce sorulsaydı 3.94 hedef direnci derdim...tamda ordan dönmüş...şimdi bu ayın sonuna kadsr hala hedef direnci ; 3.94...
    Bu aralıkta; 3.59 - 3.72 - 3.94...
    Destek; 3.50 - 3.38...
    Şubat ayı için yazayım...
    DİRENÇ ; 3.56 - 3.65 - 3.79 - 4.02 - 4.18 - 4.30...
    DESTEK ; 3.44 - 3.01...
    Yukarıda ; 4.30 çabuk ve sağlam geçilirse ; 4.95 kanalına girer ve yapabilir...
    Nezamana kadar Mart başlarına...
    Daha sonra tekrar bakmak gerekecek ve sanki ozamanlarda yeni bir dip çalışmasına ihtiyaç duyabilir gibi...
    Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by peroksit_74 Yazıyı Oku
    Sayin Hocam,
    Isyat icin degerli goruslerinizi istemistim. Yogunluktan bakamadiniz sanirim.Degerlendirebilirmisiniz?
    Saygilar
    Ytd

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazmıştım ama...
    3.79 kapanış yaptı... Şimdi; 3.94kısada... ;4.02
    Biraz daha orta vade izlenebilir... Diğerleri yukarıdaki gibi...
    Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Önemli kişilerden önemli cevaplar...
    Teşekkürler arkadaşlar...
    Sayın Prof dün CB açıklamaları var ve bunları önemli buluyorum. @tcbestepe den aynen alıntılıyorum “ Amacımız Türkiye'nin salgın sonrası döneme güçlü, dayanıklı ve rekabetçi bir küresel oyuncu olarak girmesini sağlamaktır.

Ekonomimizin güçlü yönlerini sağlamlaştırırken, tedbir gerektiren hususların üzerine de kararlılıkla gideceğiz.”
    “Yüksek teknoloji sektörleri öncelikli olmak üzere çekeceğimiz uluslararası yatırımlarla ülkemizi bir yatırım, üretim ve teknoloji üssü yapacağız”
    Benim düşüncem ülke olarak teknoloji yatırımları öne çıkacak, sayın CB dediği gibi ülkemizde ithalatta bulunduğumuz ürünleri kendimiz üretebilir hale geleceğiz. Bölge ülkeleri ile Koordinasyonu artırarak yatırımcı çekeceğiz. Akıllı şehirler, kanal İstanbul ve çevresinde teknoloji ön planda olacak. Tarıma dayalı yatırıma hız kazandırarak yerli tohumdan ürünler elde edeceğiz. Hem teknoloji/sanayi/tarım ülkesi olacak hem de dünyanın önde gelen ülkesi Haline geleceğiz.
    2013 ten beri açıkça ülkemize yapılan saldırılara karşı hep birlik olalım. Borsamız bu açığa satışçılar, robotlar ve spekülasyonculara da bir ayar vermeli artık.
    Ne oldu baraj işi uyuttular yine milleti hani %20. - %15-% 10 olacaktı en oldu??? Atilla bu işi yapamayacak mı?
    Yazdıklarımın hepsi için yatırım tavsiyesi değildir
    Uzun oldu kusura bakmayın.

4. Bizimde çapımız bilgimiz kadardır.ilk önceliğimiz bu gibi kararsız piyasa ortamında elimizdekileri korumak olmalı hedefimiz. Sonra rüzgar ne tarafa eserse bizde ona göre hareket edelim. Ytd.

5. Çok güzel açıklama ve paylsşımlarda bulunuyorsunuz arkadaşlar... Bunların hepsi borsanın içinde...değerlendirmek herkesin kendi tasarrufunda...
    Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Cevaplar az ama önemli kişilerden geldi...
    hocam sizinde belirtiğiniz gibi 14860 takip edilmeli .aşağı kırarsa esas oğlan dediğiniz 14350 takip edilmeli orayıda aşağı kırarsa 136 civarı altı 128200 ve 1230 .mart ayı sonuna kadar parada kalıp mart ayı sonuna kadar sabretmek gerekiyor .hisse bazında çıkan senetler olabilir .ucuz kalmış senetler ve kanal istanbul haberleriyle gidecek olanlar ve bedelsiz beklentisi olanlar .endeks bir önceki gördüğü seviyenin altında açılırsa düşüş devam eder sizin belirmiş olduğunuz seviyeler çalışır.kısacası herkes düşecek .çıkacak belirsizliği olduğu sürece temkinli olmakta fayda var .mart sonuna kadar .ondan sonra yavaş yavaş hisse senedi alınabilir .şahsi düşüncemdir . beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir saygılarımla

7. 2020 de Dolar bazlı endeksin getirisi % 3.34 komik bir rakam.Devlet ve millet olarak tasarruf etmesini başaramıyoruz. Yüksek enflasyon en büyük kamburumuz.

8. Sinayi endeksi ile Banka indeksi arasındaki yükseliş farkına bakınız. %yüzün üzerinde. 2021 yılı için Bankaların getiri beklentisi piyasada zayıf olmali ki halen bu fiyatlarda kalmaktalar. Yükselen sanayi şirketleri bir düzeltmeye ihtiyaç duyuyorlar. Sonra asıl ralli basliyabilir. Ytd.

Sayfa 850/940 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •