Sayfa 850/1003 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Siz burda şort'la long'la uğraşırken asuzu ve tmsn'da millet parayı tırla götürdü. Sahi geçen biri klima diyordu iki gündür iyi gitti.
    Maliyet 9.99 özellikle oraya yazıldım tahtacıyı gıcık etmek için sağolsun vermişti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,872
     Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Sn Abka
    Sn Bigşort baştan epey long taşıdı
    şimdi terste kaldı
    zaten moral bozukluğu illaki var
    böyle zamanlarda
    bir şey yazacak isek
    daha yumuşak şekilde yazmak bence daha doğru olur
    Burada zarar etmenin ne anlama geldiğini geçmişte 3 kere batan biri olarak ben bilirim..Karşı çıktığım nokta; trente ters olarak sürekli pozisyon yazmaktır.ve argumansız-temelsiz iddialı konuşmaktır.

Bunu yapanda art niyet ararım.thebigshort için değil bu genel yaklaşımdır.

Analiz yaparsın ve poz. alır beklersin...10 kere yazmak ta ne demek?Burada aklı karışan olur,geçmişte 2-3 kere tutturduğu için etkilenen olur...

Biri çıkar endeks %2 artı iken eksi kapanış der...sebebini,argumanını söylese gıkım çıkmaz...ama salla dur..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Bence Bigşort abinin oyun stili farklı,
    2900 den 2600 e düşerken de lönk pacal yabmıştı, hatta o günlerde tam diplerde iken çok kişi tarafından pacal yapılmaz falan diyerek çoğu kişi üstüne geldi, tavsiye falan vermeye çalıştıydı. ben hatırlıyorum o günü
    Demek istediğim şu,
    borsa düşer çıkar, önemli olan başkasının ne yaptığı değil senin ne yaptığındır.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Surda seviyeli yazıp çizen beş parmağı geçmez,arada ,arada nikini değiştirip gelen 3 bilemedin 5 krusliklara

Pek takılmamak lazım,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Açıkçası kaldıraçlı piyasalarda kaldıraç seviyesi ne olursa olsun 150-200 puan açtığı işlemin tersine yemiş olan bir kimsenin pozisyonunu taşıması işin doğasına aykırı buluyorum. Ne mental olarak ne de finansal olarak o poz. taşıyamaz. Zaten taşıyamayacağı için de bu oyunun adı zero sum game'dir yani sürekli kaldıraçlı piyasada işlem yapan birinin bir yerde sıfırlanması üzerine kurulmuştur sistem.

İnadına long, haydi bastır short falan çok gerçekçi gelmiyor işlemlerle geçen yılların ardından. Kaldıraçlı işlemler sizi zengin etmek için icat edilmiş bir oyun değildir. Spotta yapmış olduğunuz yatırımları hedge etmeniz için varlar. KALDIRACIN ANA MANTIĞI PARA KAZANMAK DEĞİLDİR. olsa olsa bu tarz rallilerde elinizdeki hisselere ek yapmak yerine yükselişten faydalanmak için poz. açılabilir.

6. Özel den bana vıop ta nereden şort olursun diye sorular geliyor.Arkadaşlar ben tredar ım spottayım olaya daha çok teknik bakıp kendi sistemimde oyun kurmaya çalışırım.Sadece hedge amaçlı kullanırım ,Topikte vıop anlamında benden daha donanımlı arkadaşlar var.
    ha illa bir bant yaz derseniz ben badem sporun oyun sahası pıst 100 olarak gördüğüm için 2750-2770 bu bant aralığı şort için olabilir .
    Bu bantların üzerinde kapanışlar olursa farklı bir pıst 100 gelir benim graflarda.
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bence Bigşort abinin oyun stili farklı,
    2900 den 2600 e düşerken de lönk pacal yabmıştı, hatta o günlerde tam diplerde iken çok kişi tarafından pacal yapılmaz falan diyerek çoğu kişi üstüne geldi, tavsiye falan vermeye çalıştıydı. ben hatırlıyorum o günü
    Demek istediğim şu,
    borsa düşer çıkar, önemli olan başkasının ne yaptığı değil senin ne yaptığındır.
    Aynen dayi,yoksa her gün sela veriliyor
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 850/1003 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •