Sayfa 852/935 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Ben algı yapmıyorum. Algı yapılmasını önlemeye çalışıyorum. Bugüne kadar okuduklarıma dayanamadığım için yazmaya başladım. Ortamı serbest bulup veya bilmeden yanlış yazılan şeylere ben de kendi AKLIMCA yazacağım. Şu an yine yazıyorum. SPK limiti falan filan değil. Perşembe 1 satıcı 9.000 a takılmadan tavan yazdı. Cuma yine yazdı. Başka 1 satıcı onunla yarışarak daha aşağı yazdı. Ama ne perşembe ne de cuma Alıcı olmadı maalesef. Ben de buradan düşüşün başlandığını düşünüyorum artık.
    Tabi tabi. Bizim fiyatla işimiz yok ki, neyin algısını yapalım.

2. Bunu yazmak için değil. Sizin sallamanıza dayanamadığım için birileri en azından doğruları duysun veya herkes benim gibi düşünüyordur. Onların hissiyatına tercüman olurum belki diye

3. Cevap ne verdiler paylaşır mısın. Sen bilmeden soru sormuş olabilirsin. Onlarda pardon mu dediler. Pazartesi düzelteceğiz kusura bakmayın mı dediler

4. Bence kimin kim olduğunu bilmeden kimseyi piyonluk miyonluk gibi seviyesiz boyuta taşımayın muhabbeti

5. Fiyatla değil neyle işiniz var onu söyler misin?

6. Benim salladığımı iddia ediyorsan hadsizlik etmişsin. Algıcı bir piyondan, bir maşadan fazlası değilsin. Senin hacmin de çapın da bilgi seviyen de bana küçük gelir. Git kendine denk birileri ile oyna.

7. Bence sorularıma cevap versen daha iyi olur. Yoksa ne yazarsan yaz farketmez.

8.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Bence sorularıma cevap versen daha iyi olur. Yoksa ne yazarsan yaz farketmez.
    Senin çapın ne ki sana cevap vereyim. Sen 9 milyonluk kağıtta algı oluşmasını engelleyeceğim diyen bir garip zavallısın

Sayfa 852/935 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •