Sayfa 853/863 İlkİlk ... 353753803843851852853854855 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Artık turizm oteller bu kışda dolu dış talep kaynaklı tesisler artık kışın kapanmıyor ve tüm klimasan ürünleri yaz kış satılacak mevsimsellik önümüzdeki 2-3 yıl söz konusu bile değil iç satışlar patlar ihracat zaten çok iyi üretim tam kapasite müthiş bir hammadde ve ürün stoğu var düşük maliyetli.ek kapasite yatırımları tamamlanmak üzere yanda aldıkları arsada üretime tahsis edilirse birde 3 yıldır bu fiyatlarda olduğu ve tüm rallileride ıskaladığı düşünülürse gerçekten üç haneler ulaşması içten bile değil gerçekten bu fiyatlar kelepir bile değil bedava olur

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Büyük ihtimal son bir kez stopları patlatmak için 12.65 civarı ayı tuzağı yapacaktır.

yıl sonu 3 milyarın üstünde cirosu olacak şirketin bu seviyelerde işlem görüyor olmaması lazım

4. Stop mtop yok.

Güzel para kazandık borsadan.

Birazını buraya koyalım.

Düşürür ise kendi bilir.
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal son bir kez stopları patlatmak için 12.65 civarı ayı tuzağı yapacaktır.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    2 gündür döndürmeye çalışıyorlar, macd 0 aşağı keserse satışlar hızlanır, dediğim gibi stoplar patlar, ama tahtacı çok kuvvetli isterse aynı gün sürer yukarı.
    Bugünde tam sınırda kapattı, macd günlük aynı seviye yarın yukarı açarsaa al verir, ama alanları pişman etmek isterse tekrar aşağı sürer. Bir tur daha atar. 13.50 lere bidaha gelir.
    Bu arad a her %2 3 lük harekette 10 larca b i n takipçili hesaplar yazıyor çiziyor, her defasında hüsran oluyoruz hep birlikte. Yine tivitırda analizler uçuşuyor. 56 bin takipçisi var adamın ama tahta yapıcı dediğim gibi a
    n a sının şeyisi. Bakalım neler olack bu sefer.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Bu arada göstergelere bakarsak rsi günlükde DÜK oldu. Eğer teknik işlerse yarın iyi + kapatması gerekir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Pe. zenenk 80 bin lot mal ile tahta çeviriyor, 17 bin alışa yazıyor alt kademeler boş, 63 bin lot satışa üst kademeler boş. Verin diyor verin ben alıcıyım

8. Boş ilgisiz tahta olunca öyle oluyor.

Sinek ikiliye kadar sayıyorlar can sıkıntısından.

Dün öyle para geldi bi 10 bin lot mal aldım eli ayağı titredi.

10 bine böyle olacaksan işiniz var sür biraz da bari rahat et demi
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Pe. zenenk 80 bin lot mal ile tahta çeviriyor, 17 bin alışa yazıyor alt kademeler boş, 63 bin lot satışa üst kademeler boş. Verin diyor verin ben alıcıyım

Sayfa 853/863 İlkİlk ... 353753803843851852853854855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •