Sayfa 853/997 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Düşen trend yukarı kırılınca dolarda yükseliş kaçınılmaz.

2. Bu ülkenin aydınları bile ülkenin bütçesine bakıp kısıtlı kaynakları nerelere harcadığımızın hesabını yapamıyorsa, üstelik bunu yapmaya çalışanlara da laf çakıp duruyorsa bu girdaptan çıkmamız imkansız.

Yahu 90 yaşında annem var, ömrü uzun olsun, ölüm haberini bugün alsaydım inanın ölen bu iki çocuk haberi kadar koymazdı. İnsanlığımdan utandım, nasıl bir toplum olduk ki bu insanlara ulaşamıyoruz artık.

Bu ülkenin bu sabilerinden sakınılan kaynakları nerelere harcanıyor buyrun bir örnek.

Anadolu Ajansı: Diyanet İşleri Başkanlığının Afrin'de açtığı hafızlık merkezi ilk mezunlarını verdi.

https://www.aa.com.tr/tr/dunya/diyan...-verdi/1639763

O başka bu başka diyenin de cinsini cibiliyetini sitsinler, yeter artık.

Afrin'de yetiştirilen hafızların Türkiye'ye ne faydası var, senin insanın dörder dörder intihar eder olmuş. Üstelik de gelecek günlerin daha da kötü olacağını biliyoruz. Nereden çıkardın demeyin, devlet her ay 60 milyar tl toplayıp 75 milyar tl harcama yaparken bu durumdayız, aradaki fark borç hanesine yazılıp faizi de bu milletin sırtına binerek ilerliyor.

Çocuklar için bir sorun yok, çocuk olarak öldükleri için mekanları cennettir demesin yetkililer. Bu lafı edebilecek cibiliyetsizler ****** olup o cennetlerine kendileri gitsinler.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3. Almanya'da 2018 ortalarından bu yana imalat sanayi siparişlerinde her ay küçülme oldu ve Almanya büyümesi %-0,1. Kasımda beklenti -%0,2. Bu rakamlar Avrupa ekonomisini sarsar.

2018 yılı rakamları ile toplam ihracatımızın %50'sinin Avrupa'ya olduğunu unutmamak gerekir.

Japonya'da araç vergileri 2 puan artırıldı, otomotiv pazarı %24 küçüldü.

Çin'de 3 banka battı. Ayrıca şirketlerde sorunlar var ve devlet tarafından kurtarılma hikayeleri mevcut.

ABD'de , 2011 yılından beri karlar neredeyse sabit olduğu halde SP endeksi %100 arttı.

Hong Kong'da pmi verileri 2008 düzeyine düştü. Büyüme rakamları 2 çeyrek(6 ay) eksi geldiği için resesyona girdi.

Dünya ekonomisine bir cisim çarpmış gibi duruyor.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Mustafa Kemal Atatürk ‘un yayınlanmamış görüntüleri Turizm Bakanı tarafından paylaşıldı ..

İnsan izlemeye doyamiyor..

https://twitter.com/mehmetnuriersoy/...515302912?s=21

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yine harika bir Koç Holding paylaşımı ..

https://twitter.com/kocholding/statu...671038464?s=21

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. ANTALYA'da 8 katlı bir binanın en üst katında oturan 4 kişi ölü bulundu. Evdeki cesetlerin Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek'e (38) ile çocukları Ceren Şimşek (9) ve Ali Çınar Şimşek'e (5) ait olduğu tespit edildi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...esinlesti.html

Demek bu koca ülkeye,bir bu güzelim aile çok geldi.

Bundan böyle, aç mezarımı var..! diyene fena saydırırım bilesiniz.

Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu,
    Başkomutan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü
    rahmet, minnet, sevgi ve özlemle anıyor, manevi
    huzurunda saygı ile eğiliyorum.
    Yüce Atam sonsuza kadar kalbimizdesin.

Tam niza çıkacak deye heveslen bekliyorum, taraflar kof çıkıyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 853/997 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •