Sayfa 853/1004 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Viop LV

Rusya’nın Ukrayna sınırındaki Belgorod kentinde patlama

bloomberg'de dün konuşanlarda, bugünkülerde

piyasaların bu çarçamba günki FED KARARINI işlerine geldiği gibi okuduğunu, ama kazın ayağının öyle olmadığını söylediler (bilginize )

netekim fdow'da bugün şüfer atladı... -270 points

https://www.youtube.com/watch?v=SBHq6emz9Pw

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    Rusya sıkıştırıldıkça gerekeni yapacaktır,....çok fazla üstüne geliniyor,...önce şu sorgulanmalı,

Karadenizdeki Yunanistan olan Ukrayna (şimdi olmasada ilerde bu Ukraynayla bizimde başımız çok ağrıyacak) Natonun genişlemesine dahil edilmeseydi, Putinin söylediği gibi Berlin duvarının yıkılması sonrasında Rusya dahil, ABD dahil 5 ülkenin vardığı anlaşma gereği Nato daha fazla genişlemeye devam etmeseydi şayet bunlar yaşanmayacaktı,....

Putin bana genişlemeyeceklerine dair söz verdiler diyor,..devam ediyor Putin,.. buna rağmen 5 dalga halinde genişlediler diyor,.. yinede Ukraynaya kadar sesimizi çıkarmadık diyor,..

büyük kuvvetler tamponsuz yapamaz, kırılma hatlarına mutlaka tampon alarak kendilerini sağlama alırlar, diğer taraftan büyük kuvvetler yenişemezlerse yada birbirlerinden uzak durmak için tampon bölgelere ihtiyaç duyarlar,...Nato ve ABD, Avrupayla birlikte bunu tek taraflı çiğnedi, anlaşmayı hiçe saydı uymadı,..bu manada Ukrayna Rusya için son tampondu,..bu tambonun kaybedilemesini Rusya göze alamazdı,..
    Ukraynayı takiben zaten Karadenizin doğusunda Gürcistan sıradaydı,..

Rusyanın yumuşak karnı batısıyken, batısına ilave, Kuzey Batısı Finlandiya ve İsveçle,...Güney Batısı ise Natoya yeni dahil olan Romanya, Bulgaristan ve zaten eski üye Türkiye ile çevrili,..

Rusya İsveç ve Finlandiyanın da dahil edilmesiyle bir yay halinde en kuzeyinden en güneyine kuşatıldı,..burada Türkiyenin büyük yanlışı var,..İsveç Nato keza Finlandiya kabul edilmeyecekti,..
    bu yapılarak dünya barışı sabote edildi,..

''eğer sen cephe hattını İsveç ve Finlandiya ile genişletirsen bunun tek manası var savaş genişleyecek demektir,..''

cephe genişlerse savaş genişler,..

bu işte bir fırtına kopacak ama inşallah kopmaz ve geri vitese alınır,..
    eğer bu işin sonunda Rusya Karadenizde mevzi kaybeder ve Karadeniz bir şekilde Rusyanın elinden çıkarsa,...biz Egeyi kaybederiz,..Ege komple şekilde bir Yunan boğazına dönüşeceğinden olacak bu,..Çanakkale ve İstanbul boğazlarının artık bir önemi kalmaz, Akdenize inebilmek için Yunanistandan izin almak gerekir,..

ABD nin Yunanistana ve Dedeağaca yığınak yapması boşuna değil,...

Ergenekon ve kumpas davlarıyla tutuklanan Türk Amiralleri bu tehlikeyi zamanında tesbit ederek Karadeniz Ekonomik toplululuğunun öncüleri ve başlatıcıları olarak Kardenizi uzun yıılar bir barış denizi haline getirmişlerdi, ne zamanki Nato genişlemek için harekete geçti işte görüyoruz bu barış ortamının yerinde yeller esiyor,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Şu viopun akşam seansında haberlere geç tepki vermesine bayılıyorum yaw. Rusya'daki teror eylemi sebebiyle düşmeye başladıysa eğer saldırı olalı 1 saat oluyor nerdeyse.

Hafize Gaye Erkanda da böyle olmuştu kadın istifa etti Twitter'dan 4-5 dakika short imkanı vermisti.
    teorik fiyat... 1017000'de... viop...1008000'de

zaten fazladan 9000 puan düşmüş

daha ne kadar düşsün istiyorsun ? canınımı alacan longcunun

22 Mart 2024, 20:56 +03
    Güncelleme 17 dakika önce

Moskova’daki bir konser salonunda kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı.

Rus yetkililerin "terör saldırısı" olarak tanımladığı saldırı Crocus Belediye Salonu'nda yapıldı.

Saldırıda çok sayıda ölü olduğu bildiriliyor.

https://www.bbc.com/turkce/articles/c6pkny0z11lo

Ölü ve yaralı sayısına ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı. BBC Rusça Servisi, güvenlik güçlerine yakın 112 Kanalı'nın en az 40 ölü olduğunu bildiriyor. Bu iddia doğrulanmış değil.
    .....

6.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    teorik fiyat... 1017000'de... viop...1008000'de

zaten fazladan 9000 puan düşmüş

daha ne kadar düşsün istiyorsun ? canınımı alacan longcunun
    Çok temiz 15 point verdi bedavadan. 15 point deyip geçme pazartesi günü yapacağımız zararı azaltır

Yalnız ben hangi teorik fiyata guvenecegimi şaşırdım.

Takip ettigim 3 platform var.

Birinde teorik 10169.66 (doğru olan bu sanırım)
    Birinde teorik 10288.93
    Birinde teorik 10365.17

Son ikisi temettuler hariç muhtemelen. Temettüler olmasa kendim hesaplicam teorik fiyatı.

şahiti aşşağıda gördüm sanki.

.....

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    şahiti aşşağıda gördüm sanki.

ben şahidim

Sayfa 853/1004 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz