Sayfa 853/1001 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Soldaki dörtgen içinde orangutan kafası, sağdakinde gergedan mevcut.

Merkez Bankası : Şubat 2024 tarihli ve 32449 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığına, 28 Temmuz 2023 tarihinden bu yana Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte olan Dr. Fatih Karahan atanmıştır.

Başkan Fatih Karahan, göreve atanmasının ardından aşağıdaki değerlendirmelerde bulunmuştur:

“Merkez Bankamızın temel amacı ve önceliği fiyat istikrarını sağlamaktır. Bu doğrultuda, güçlü ekibimizle dezenflasyonu sağlamaya yönelik çalışmalarımıza kararlılıkla devam ediyoruz. Enflasyon, hedefimizle uyumlu seviyelere gerileyene kadar, gereken parasal sıkılığı korumakta kararlıyız. Enflasyon beklentilerini ve fiyatlama davranışlarını yakından takip ediyoruz. Enflasyon görünümünde herhangi bir bozulmaya kesinlikle izin vermeyeceğiz.”

Dr. Karahan, 2024 yılının ilk Enflasyon Raporu’nun tanıtımı amacıyla 8 Şubat Perşembe günü saat 10.30’da Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası İdare Merkezi’nde bilgilendirme toplantısı düzenleyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hazine Maliye Bakanı : Merkez Bankası Başkanı Sayın Fatih Karahan bugün yeni görevine başlamıştır. Kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Başkan ve ekibine güvenimiz ve desteğimiz tamdır.

Önümüzdeki dönemde de ekonomi programımızı kurumlararası eşgüdüm içinde kararlı bir şekilde uygulamaya devam edeceğiz.

Güçlü ekonomi ekibimiz ile makro finansal istikrarın pekişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Mali disiplin ile dezenflasyon sürecine destek olmaya devam ederken, hayata geçireceğimiz yapısal reformlarla program kazanımlarımızı kalıcı hale getireceğiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    ATATÜRK demiş ya

Köylü Milletin Efendisidir diye.

Ne Köy bıraktılar nede Köylü

Oraları Mahalle yaptılar ve full oy alıyorlar.

Çiftçilikde artı Hayvancılık bağlamında Çobanlıkta bitme noktasında alğılayan yok oralarda.

Bu iki konudaki ithalatta da rekor kırıyoruz.

Amacıda şimdi anladım.
    2011 yılından beri narenciye ( portakal/mandalina/limon) yetiştiriciliği yapıyorum.

Ticaret hayatımın en büyük hatası......

Limonlarım o kadar emek ve masrafa rağmen hala ağacında.

Her şeyden önce milli servet!

Kimseye çiftçilik tavsiye etmem.

Bu ülkede rantçı ve fırsatçı olacaksın para altında kalıp lüks içerisinde yaşarsın.

Ama ben bunu yapamıyorum hayat için, doğa için kendim için üretmeye devam ediyorum, her geçen gün kötüye gitse de...
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,843
     Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Soldaki dörtgen içinde orangutan kafası, sağdakinde gergedan mevcut.

1.ördek buda benden olsun
    2.tavşan
    3.gergedan
    4.göril
    5.sincap

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    1.ördek buda benden olsun
    2.tavşan
    3.gergedan
    4.göril
    5.sincap
    Abi yerini de yazsaydın, "görmesek de, bilmesek de orda bir ördek var uzakta..." diye sevinirdik

7.  Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Abi yerini de yazsaydın, "görmesek de, bilmesek de orda bir ördek var uzakta..." diye sevinirdik
    solda ki ağaç ile kaya arasın da bir de zürafa var...

Resmî gazete : Yurt içi yerleşik gerçek kişilerin 31/1/2024, yurt içi yerleşik tüzel kişilerin ise 30/6/2023 tarihi itibarıyla bankalarda mevcut olan ABD doları, Euro ve İngiliz sterlini cinsinden döviz tevdiat hesabı ve döviz cinsinden katılım fonu hesabı bakiyeleri, hesap sahibinin talep etmesi halinde dönüşüm kuru üzerinden Türk lirasına çevrilir.

Kkm ‘de süre azaltıldı ..

Sayfa 853/1001 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •