Onemli Gunler Banner
Sayfa 854/967 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    bir şey değişmez türk borsasında hiç bir şey değişmez tahta beklemekten yana sıkıntı yok ama kendini bilmez söylemler görünce sadece gülüyorum adam yazmış sene sonun kadar işlem yapmıcam diye 24 saat sonra 5 kademe yukarıdan satıyor buraya da not bırakıyor yada saçma sapan dayanaksız şeyleri buraya yazmaktan zevk alıyor...31 muhabbetine gelince adam isterse 331 yazar isterse 3331 yazar ayrıca bunu piyasada yapabilir yarın emileri 31 e tamamlayıcı satış yazarım ortalık 31 den geçilmez çözüm mü hayır!!bu tahtaya girmekle hata yaptık bunu birileri alsın satsın diye yazmıyorum isteyen yarın gelin tahtayı sıyırsın
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

2. Sn dudu tebrik ediyorum ve el sallıyorum iş girişime, çok iyi girişti... Çok bekleriz... Bunların ...bozuk, bitmez hesapları.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    Bitmeeez..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Sayın dudu halen eliniz de bu hisse var mı,beklentiniz nedir ve saçma sapan hareketler yapıyor ,özellikle bugünkü hareketi sayfayı biraz taradım bu hisseyi sizin kadar tanıyan yok bence ,yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...

5. İş bankası ortopra'yı satın alir inşallah milli bir yatırım ve 32 ülkeye ürün gönderiyor

Biz Kimiz?
    Ortopro, 2002 yılında İzmir'de kurulmuş ve ortopedi ve travmatoloji ürün grubunun yanı sıra beyin cerrahisine yönelik ürünleri üretmekte olup yurt içine satışını ve ihracatını yapmaktadır. Vizyoner yönetimi sayesinde üretim kalitesini ve kapasitesini hızlı bir şekilde geliştirmiş, sadece yurt içine ürün sağlayan bir firma olma konumundan uluslararası piyasalara ürün sunar hale gelmiştir. Ortopro hem kendi markası hem de lider çok uluslu şirketlere yaptığı üretim ile fiilen 4 kıtada 32 ülkeye satış gerçekleştiren bir firma haline gelmiştir. Almanya, İsveç, Polonya, İngiltere, Yunanistan, Arjantin, Meksika, Mısır ve Kenya gibi farklı coğrafyalara ihracat yapan Ortopro ayrıca lider çok uluslu şirketlere yaptığı üretim ile ürün kalitesini tüm dünyada ispatlamaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
     Alıntı Originally Posted by yerel Yazıyı Oku
    Sayın dudu halen eliniz de bu hisse var mı,beklentiniz nedir ve saçma sapan hareketler yapıyor ,özellikle bugünkü hareketi sayfayı biraz taradım bu hisseyi sizin kadar tanıyan yok bence ,yorumunuz benim için önemli teşekkür ederim...
    Elimde tek bir tane bile yok..
    Ama beni maddi ve manevi cok yipratti..
    7 sene bekletti.. Parami pic etti..
    Sinirlerimi bozdu.
    Isbankasi istiraki olmasi bana cok dokundu...
    Burada zulum var ve bitmez..

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    Bitmeeeez zulum bitmez burada...

Hic bitmez..

Ne yigitler kaderlerine kustuler gittiler buradan bir bilseniz..

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    Ben yandim siz yanmayin diye yaziyorum yoksa yanlis anlamayin benim elimde tek lot yok almayi da dusunmuyorum...

Syg,

Sayfa 854/967 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •