Onemli Gunler Banner
Sayfa 855/1001 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Erdoğan: Esnafımız için Halkbank vasıtasıyla yüzde 7,5 faiz oranıyla 100 milyar liralık kredi kampanyası başlatıyoruz.

halk battı demektir...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    N1 kontratı açılır eski kontrat kapanır, yeni kontrat yeni adet üzerinden devam eder.

ör: 100 pay işlem görüyordu,
    srm art sonrası N1 kontratı 150+44,18 + 100 = 294 pay değerinde işlem görür.
    bunu beni öğrenmem geçen ay oldu, fiili olarak yaşadım- isctr vadelisi almıştım, 1 kontrat aldığımda 100 lot aldım varsayıyordum, meğer bedelsiz verdikten sonra o kontrat artık 220 lot olarak işlem görüyormuş, yani ben 50 bin lot niyetine 500 kontrat aldığımda meğer 110 bin lot almış olmuşum.. birden tahta yukarı yaptı 10-15 kuruş, hesaba baktım 14 bin kar yazmış görünüyo, hemen sattım, baktım realize kar teminata geçmiş, kendimi hesabına yalnışlıkla para gelmiş şanslı banka mudisi gibi hissediyordum.. sonra vakıf oldum mevzuuya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,676
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bunu beni öğrenmem geçen ay oldu, fiili olarak yaşadım- isctr vadelisi almıştım, 1 kontrat aldığımda 100 lot aldım varsayıyordum, meğer bedelsiz verdikten sonra o kontrat artık 220 lot olarak işlem görüyormuş, yani ben 50 bin lot niyetine 500 kontrat aldığımda meğer 110 bin lot almış olmuşum.. birden tahta yukarı yaptı 10-15 kuruş, hesaba baktım 14 bin kar yazmış görünüyo, hemen sattım, baktım realize kar teminata geçmiş, kendimi hesabına yalnışlıkla para gelmiş şanslı banka mudisi gibi hissediyordum.. sonra vakıf oldum mevzuuya
    yanlış para gelmiş olsa geri alırlardı.

bizim ufaklığa yardımın için teşekkürler.
    tel.den arayacaktım ha şimdi ha az sonra derken kaldı.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, Rus ordusunun Ukrayna'ya yaptığı geniş çaplı füze saldırılarında belirlenen tüm hedeflerin vurulduğunu duyurdu. Gerçekleştirilen saldırı sonrasında Ukrayna'nın enerji ihracatını durdurduğu, bu hamlenin de Avrupa'da yeni bir enerji krizini başlatacağı bilgisi verildi.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Erdoğanın bugünkü esnafa dağıtacağı kredi yarın bankalara alım getirebilir .....özelde Halk banka....ama kısa vadeli vur kaç amaçlı.....endekste düşüş ertesi güne artık ertelendi gibi....ytd..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Erdoğanın bugünkü esnafa dağıtacağı kredi yarın bankalara alım getirebilir .....özelde Halk banka....ama kısa vadeli vur kaç amaçlı.....endekste düşüş ertesi güne artık ertelendi gibi....ytd..
    Halk Bankasına neden alım gelsin bu sebepten dolayı anlamadım. Kamuya daha doğrusu kamu bankalarına zorla enflasyonun çok altında nerdeyse bedavadan para dağıt görevi verecekler. Bunların Özkaynak karlılığı dibe gider..

Bu krediyi bir şekilde kılıfına uydurup dolara, altına, gümüşe veya sermaye piyasalarına giren esnaf da parayı götürür..

Ayrıca bu kredileri hangi kamu bankası daha çok verecekse o bankanın karlılığı o kadar kötü olur bence..

Dağıtılacak kredi külliyen zarar farkı hazşne karşılayacak diyip tek kuruş aktarılmıyor. Zararla başa çıkılamayacak haline gelince devlet kağıt basıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    çağrıyı ayırıyorum sasa konusunda , bugun tokatyıldızı sasa ile ilgili bazı şeyler yazdı arka sayfada şunu söylemek istiyorum iki grup arasında çatışma var patron sasa grubu diğer grup onu yazmıyayım ismini sasa dan her şortladığında dayak yiyen grup bunlar temel analizci bu fk mı olur fiyat bu olamaz balon , patron ele verecek diye diye sasa dan dayak yiyen kuş sitesi ve telegramcı gruplar.1 haftadır bu muhabbet döndüğü için bunları yazma gereği duydum.Yeni oyuna girecekler dikkat etmeli kısa vade düşünenler için.
    Aynı tip gruplaşma erbosta var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 855/1001 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •