Sayfa 855/1003 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bende bir anekdot yazayım 100 milyonluk adam ucuzluk marketinin kapısında sırada bekliyordu .

Bu ne anlama geliyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O günkü kampanyaya bakmak lazım.

Sabah erken gitmek gerekiyor o yüzden ben daha kuyruğa gitmedim.

Geçen internetten Lava demir döküm Tencere aldım, BIM A101 arada getiriyor normal mağazada çok pahalı. Hatta TRT spikeri demir döküm tencereden demir alınır mı diye konuğa sorunca trend olmuştu.

Cuma çelik tencere seti kampanyası varmış, insanlar birbirini ezmiş forumda yazmışlardı.

Bu adam 100 milyonu harcama prensibi ile kazanmış olmalı. Rockefeller gömleğin yakasını değiştiriyormuş, IKEA sahibi bisiklete biniyormuş, Trump hamburger ile öğle yemeğini geçiştiriyormuş vs. Üstün zekalı değilsen alışkanlığına bağlı kalmalısın.

Ben de israftan nefret ederim, ama aynı zamanda bolluk ve bereketi severim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Bir ara kafayı salgın tellallarına takmıştım...ikinci dalga mahvedecek bizi derken de İspanyol gribini örnek veriyorlardı...yahu 100 sene olmuş, başka örnek yok mu benzetecek demiştim birine.,,cevap yok tabii ki..o zaman ki iletişimle şimdi bir mi, şu an Kamboçya’daki vaka sayısını gün ve gün takip edebiliyorsun( manipüle ya da değil, istatistiki bildiler 100 sene önceyle kıyaslamayı mantıksız hale getiriyor). Yani demem o ki, böyle bir dalga olursa yine tedbirler sıkılaştırılır.

Aslında şu felaket tellalları büyük para babalarının en büyük yardımcıları...düşüş mü var, öldük bittik, kıyamet senaryosu...%30 düştü, yetmez, %30 daha düşecek..,sat...sonra dipten alınan malları babalar %30 yukarıdan tekrar satsın...bu döngü sürüp gitsin böyle.

Bir de 1929 cular vardı...en az 10 yerde gördüm bu benzetmeleri,,ilginç, yine 100 yıl kadar öncesinden örnek...halbuki limitsiz bol para basma devri 2008 de başladı....bu gidişat da borsaların çöküşü ile değil, belki yüksek enflasyonla sonlanır...ama o zamana kadar parayı birkaç kez katlar babalar.

Ya böyle işte...bu kadarını benim kadar olumlu düşünen biri bile beklemiyordu...ama babalar her zamanki gibi yine abarttılar...mevzu zaten ABD borsaları, tüm dünya da peşlerinden gidiyor..ama bahse girerim ABD borsaları buradan %10 düşse, yine 1929 grafikleri piyasaya sürülür.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Şimdi fox haberi izliyorum..,hasta ettiler beni şu virüs dalgasında...Yine her yer kalabalık haberi...piknik yerleri kalabalık, plaj sezonu açıldı, sahiller dolup taştı...bıktım yahu.

Şu spikerler bana denk gelse feci dalardım...kendi anchor ları da bol keseden atıp, sonra maskesiz traj fotosu paylaşıyordu..ele verir talkımı, kendi yutar salkımı. Bu arada sürekli fox haber izlerim, ama şu virüs haberleri iyice tilt ediyor beni.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    ..ama bahse girerim ABD borsaları buradan %10 düşse, yine 1929 grafikleri piyasaya sürülür.
    düşer mi sizce? direktöman buradan aşağı?

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Şimdi fox haberi izliyorum..,hasta ettiler beni şu virüs dalgasında...Yine her yer kalabalık haberi...piknik yerleri kalabalık, plaj sezonu açıldı, sahiller dolup taştı...bıktım yahu.

Şu spikerler bana denk gelse feci dalardım...kendi anchor ları da bol keseden atıp, sonra maskesiz traj fotosu paylaşıyordu..ele verir talkımı, kendi yutar salkımı. Bu arada sürekli fox haber izlerim, ama şu virüs haberleri iyice tilt ediyor beni.
    İyide kalabalık var adamlar ne yapsın, hoş hafta içi kalabalıkta yaşayan adam hafta sonu zaten kalabalıktan korkmaz.
    18 yaş altının çıkışı yasak diyorsun, adam çocukla pikniğe gidiyor. Uygulanmayacak yasak konulmamalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    düşer mi sizce? direktöman buradan aşağı?
    Bana soranlar olduğunda, buralardan değil %10 kadar aşağıdan dönebilir diyordum dow için...bir kere yanıldım dönüş konusunda. Bundan sonra bekleyip göreceğim artık, dönüş sinyali gelirse dönüyor derim..yoksa, erkenden yorum yapmam...bir kere yanılma halkımı kullandım yani.

7. Sp nin yükselişinde short kapama longun 2,4 katıymış.

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    İyide kalabalık var adamlar ne yapsın, hoş hafta içi kalabalıkta yaşayan adam hafta sonu zaten kalabalıktan korkmaz.
    18 yaş altının çıkışı yasak diyorsun, adam çocukla pikniğe gidiyor. Uygulanmayacak yasak konulmamalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yani..ben de buna kızıyorum işte...millet ne yapsın...evde birbirini mi doğrasın...tam karantina sürsün diyen tipler zaten genelde 50 sine yaklaşmış bekar, a sosyal, netflix, kitap, internet üçgeninde yaşayan kesim...siparişler de Migros sanal marketten..iki de bira çektin mi, 1 sene evden çıkmadan Yaşar gidersin böyle

Sayfa 855/1003 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •