Onemli Gunler Banner
Sayfa 856/996 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Duzmece istifa demistimm. Hikayee danisikli dovus bunlarin isi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dövizin hareketinden dolayı swap limitini %1’e çekmiş
    Eyvah eyvah 3.

Tümüyle şahsi fikrim Bankalar satış yiyebilir .. Daha önce yaşamıştık TL icin yabancı hisse satmak zorunda kalabilir ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Çakma istifa diyenleri, tebrik etmek lâzım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,636
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sayın refaba ben 7 ye her geldiğimde tüm cihazlarım hackleniyor anomaliler oluyor ben hiç girmeyin derim naçizane

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    6 yukarısına pek uğraşmadım,benim linkler sağlam linkler,5'ci kademelerde yeterli bana iyi olanlarını bulursan,6 üstü çok tehlikelidir,yani ateşin içine düşme gibi,iyiki kapınızı tıklayıp ben katiliniz dememişler,giriş sonrası bütün şifrelerimi değiştiririm finansal olarak,çünkü anında kopyalanırsınız,çok hızlı işletim sistemleri kullanırlar,elektronik aletleriniz varsa kapatın,heryerden sızabilirler,duyumlarıma göre sesleri görüntüye çevirme olasılığıda varmış,zaten ses ve görüntüler uzayda kaybolmaz,yani kayıt edilirsiniz herşeyin özü enerji olduğu için,bu konu biraz karmaşık,zamanlan bazen nedenlerini açıklıyorum,ben iktisatçı harici,makine ustalığı, elektronik ustalığımda vardır,girerken tek laptop kullanırım,girdikten sonra formatlarım,format atmadan önce,hard diskini söküp başka laptopta biçimlendirme yaparım,namızsızlar bir köşeye sızma yapabilirler,şüphe duyarsam,cipleri,entegreleride söker yerine benzerlerini takarım,en sevdikleri algoritmadır,neyse uzar gider,zaten bunlar benim hobimdir,nede olsa tehlikeli unsurlar hoşuma gider

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tümüyle şahsi fikrim Bankalar yarın satış yiyebilir .. Daha önce yaşamıştık TL icin yabancı hisse satmak zorunda kalabilir ..
    CDS’ler düştü demişlerdi bunu fırsat mı bildik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Cumhurbaşkanlığından açıklama gelmeden diğer haberler hep söylentidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,636
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çakma istifa diyenleri, tebrik etmek lâzım.
    ...bize ufaklık,tıfıllar lazım değil,büyük severiz,ne derler balık baştan kokar

Sayfa 856/996 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •