Sayfa 858/1001 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Bu Çinliler

Dünyanın anasını ağlattılar

Şahsen bunlardan okkalı bir tazminat talep edilmeli
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. ABD ADR ler

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by bayindir36 Yazıyı Oku
    Sonuçta bir nevi veto ediyor.Zaten bu yüzden bugün büyük ihtimal oylama olmayacak.
    Haberlere bakmadim ama dedigin gibiyse oyle. Diretiyor anlayacagin. Istedigini almaya calisiyor

4.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Iyi de o filim icabi
    Simdi egitip donatmadan sal elemani
    Tavuk gibi gagalarlar madara ederler
    Mesih yada mehdi simdiden biliyodur kendini koftehor
    Tutki mehdisin.
    Bu müslümanların başına geçmek ister misin?
    Boşuna denmiyor, adamı döve döve mehdi yapacaklar diye.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben galiba pazartesi aldım 8 TL/KG idi BIM de, hatta parmaklarımın ucu tutup ile aldım. Öte yandan gıdalar pahalılanmış.

C vitamini nedeni ile bugün alanlar çok olmuştur.
    E tabi market urunlerine talep artti. Gida enflasyonu yuksek gelir ama diger bir cok kalem dusup dengeler

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Mesih'i bilmiyorum ama Mehdi mehdi olduğunu kabul etmeyecekmiş.
    Bana da mantıklı geliyor, direkt önce bir güzel döverler ne diye daha önce gelmedin diye.

Akla ziyan hünerler gösterir sonra kendisi de inanır. Matrix'de Neo baştan inanmıyordu, sonradan herif ben Neo'yum deyip ajanlara tekme tokat girişti.
    islamdaki Mehdi masalı Yahudilikteki Meşiha hikayesiden kopyadır..Meşiha efsanesi Yaudilerin Babil sürgününde Yahudilerin moral ve ümitlerini kaybetmemek için Hahamlar tarafından ortaya atılan bir kurtarıcı efsanesidir..
    İslamda ne Mehdi nede Mesih hikayesi vardır.....Hz. Muhammeden 250-300 yıl sonra uydurma hadisler aracılığı ile islamiyete sokulmuştur...

Mirac olayıda aynen Mehdi olayı gibi uydurmadır.......Hz muhammeden 300 yıl sonra Zerdüştlerin Arda Virafname eserinden Zerdüştün göğe yükselip Tanrının huzuruna çıkış efsanesinin birebir kopyaşanıp Hadisleer yolu ile islamiyetin içine sokulmuştur...

Başka din ve kültürlerden hadisler yolu ile bunun gibi Kuraanda olmayan ve Kuraanın temel ilke ve kurallarına zıt bir çok bilgi ve hkümler girmiştir...Mesela Recm cezası...

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Haberlere bakmadim ama dedigin gibiyse oyle. Diretiyor anlayacagin. Istedigini almaya calisiyor
    Traders Puke After Bernie Sanders Threatens To Hold Up Coronavirus Package
    https://www.zerohedge.com/political/...ssive-drafting
    Zerohedge yazmış.

Rus uzmanlara göre Koronavirüs, ABD'ye beklenildiğinden hızlı ilerlerse NewYork başta olmak üzere bazı eyaletler, Trump'a bayrak açmaya hazırlanabilirler.

https://twitter.com/rusencenter/stat...39643588497420

Sayfa 858/1001 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •