Sayfa 86/654 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 681 - 688 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Temel Veriler
    Beta 0,41
    Halka Açıklık Oranı 32,02
    BIST-100'deki Ağırlğı 0,00
    F/K Oranı 609,79
    Piyasa Değ. / Defter Değ 2,85
    Dibe Uzaklık (*) 167,23%
    * Yıllık
    Piyasa Değeri (USD) 19.712.155
    Piyasa Değeri (TL) 104.095.946
    Özsermaye (TL)(**) 36.570.283
    Sermaye (TL) 16.575.788
    Net Kar (TL) -3.986.643
    ** 202018-9 Bilanço dönemi için
    Her kes kendince bir yatirimcidir isin ozeti yukarda verilmis , Sirket borclar alacaklar bina degerleri falan Kasamda 36 Milyon kaliyo demis Piyasa Imkb deki yatirimcilar hayir senin Kasan da 104 Milyon var demis , su an icin biri kral ciplak derse o rakama da inebilir , sirket 16 milyon odenmis sermaye yapmis ve bu yila kadar ancak Ozsermayeyi 36 milyon yapabilmis bunu sorgulamak lazim , defter degeri ile pyasa defter degeri arasindaki farkin ne kadar fark oldugu su an acikca goruluyor , bu yila kadar sirket bir sihir yapmadigina gore bu makina burdaki arkadaslarin beklentilerini ne kadar karsilacak bende merak ediyorum , yatirim tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2. Pazartesi kesin bilanço gelecek degil mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Pazartesi kesin bilanço gelecek degil mi?
    VUK gelecek . Konsolide degil

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    VUK gelecek . Konsolide degil

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vergi dairesi beyannamesi gelecek insallah

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bir hoca olarak sayın Tominin hesabını en doğru görüyorum.evet hisse geleceği satın alabilir ama şunu kabul etmek gerekir çok daha ucuz hisseler var hisse borsanın pahalı hisselerinden PD.DD 0.34 olan hisseler var ve bunun 2.85.12aylık 25 açıklarsa iyi düzeye gelir.Batmaya gelirse bir hayalidir bu şirket batarsa borsa da 30 şirket kalır.Gene belirtiyorum ben bu günü yazıyorum bilançolarla her şey değişebilir.

6. Yuksek kar açıklarsa beklenti bitti deyip asagimi salar yoksa yukariyami gider.

Zarar açıklarsa be olacağını düşünemiyorum zaten

7. Borç tabi ki önemlidir.Borcun neden kaynaklandığı daha önemlidir. Riskli olan borcun karşılıksız olanıdır.Borc yatırım için yapılmış ise,karşılığında makina vb alınmış ise problem olmayabilir.Gecmiste ağzımız çok yandı.Fenis, Bimeks, Artok, Selçuk vb Artık yoğurdu üfleyerek yemekteyiz.Ayrica Keko , ben, vb arkadaşların maliyetlerimiz çok düşük.Kagit düşse de maliyetimize iner büyüüp ihtimalle.Bizler bir riske girdik. Bu risk ,bize göre beklenti üzerine kurulu bir risk.Uzun zamandır takip ettiğimiz icin riske girmeye değer buluyoruz. Maliyeti yuksek olanlar ,daha dikkatli olmalılar.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Zararı hić konuşmayalım25 de 6.60 Lara kadar yukarı yapıp biraz geri verip yatay sonra 7.5 yukarı ve 3aylık beklenti nöbeti fakat hisse toplu olduğu için hareketler sert olabilir.

Sayfa 86/654 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •