Sayfa 86/626 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 5007 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    fırıncıya 5'i bir yerde verip ekmek alınca daha lezzetli oluyormuş, o da para üstünü maya lirayla ödüyormuş..
    Yok sayın dostum altınla ödeme alacaklarmış. Ortaçağa geri donecekmisiz. Ustadlardan iyi mi bileceğiz

2.  Alıntı Originally Posted by Icarus88 Yazıyı Oku
    Yok sayın dostum altınla ödeme alacaklarmış. Ortaçağa geri donecekmisiz. Ustadlardan iyi mi bileceğiz
    tamam işte mayaya bulaşmış altına maya lira diyorlar, kemal sunal filminden hatırlamıyorsunuz herhalde..?

3.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    tamam işte mayaya bulaşmış altına maya lira diyorlar, kemal sunal filminden hatırlamıyorsunuz herhalde..?
    Hatırladım )

4. İlginç bir fon kurulum izni almış.
    HSBC Portföy Kar Payı Ödeyen Mayıs 2026 Serbest (Döviz) Fon

5. İnşaat işi iyi iş yapabilir.

Aktif Portföy İnşaat Sektörü Hisse Senedi Serbest (TL) Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)

6. Değişken fonların çeşitlenmesi iyi olur.
    HJB'ye kardeş geliyormuş.

A1 Portföy Birinci Değişken Fon
    Hedef Portföy İkinci Değişken Fon

7. 2018 öncesinde hatırladığım birkaç fon vardı. Şimdi sürüsüne bereket. Borsanın yükseldiğini duyan vatandaş fon alacak. Ama ayı piyasasına çoktan girdik(bence). %80 i ayakta kalamayacak. Değişken fonların yetenek savaşlarına girdik. Bakalım hangileri daha akıllı

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    İnşaat işi iyi iş yapabilir.

Aktif Portföy İnşaat Sektörü Hisse Senedi Serbest (TL) Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)
    kuşçununki yerine bunu tercihlerim. o sebepten ötürü
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 86/626 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •