Sayfa 86/325 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 681 - 688 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. İsmen iş peşinde derdi milleti bezdirip dökmek..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nerede ise 2 yıl sonra biraz ismen aldım, %10 alıp gitmekti amacım o da zarar

3. Sn Müzikal, ne yapacağız, çıkar mı bu zarar

4. Faiz arttırımı şoku hala atlatılamadı. Kartlar yeniden dağıtılıyor, şu ana kadar dolar kazanan ihracat yapan şirketler ön plandaydı.

Sanırım artık ihhalat yapan, dolar maaliyetli TL kazanan şirketler ön planda olacak

Hacimler yüksek seviyede, gelecek bilançolardan çok şaşacağını sanmıyorum fiyatın ama baya dalgalanacak gibi

5. Tahtada 20 kademe mal yok bomboş yukarıya sürmüyor,aşağıda 50 bin lot koyuyor biri 1 dk geçmeden süpürüyor,satmak isteyen yukarı sürer satar aşağıda panik yapanların kalın lotlarini topluyorlar kısa vadede izlediğimde gördüğüm bu.

6. Bedelsizden beridir (18,06 - 42,24) yaptığı hızlı koşuyu sindirme aşamasında; günlükte rsı şu an itibariyle 69,88 de.

Bir hafta on gün önce günlük rsı 92 lerdeydi.

Bu parametre dahil macd açısı gibi diğerlerini de hesaba katarsak bir müddet daha sindirme devam edecek gibi görünüyor...

Sindirmenin bitiminden sonra kaldığı yerden devam edecektir, lakin sindirmenin nerede biteceğini bilmek bir milyon dolarlık sorunun cevabı gibi ...

Öngörüler olmakla beraber, gerisini hep beraber göreceğiz

7. Ereğli bile toparladı sıra Ismen'de

8. Pazartesi 37 den çıkmıştım 38,50 den geri girdim bugün. Böyle de kral trade ederim

Sayfa 86/325 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •