Sayfa 86/340 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 681 - 688 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    2020 eylül ayında borsaya girdim. Ondan önce ya dövizde ya da son zamanlarda altında paramı değerlendiriyordum. Öncesinde tamamen kumar gibi göründüğü için borsaya bulaşmıyordum, etrafımda borsada yatırım yapan da yoktu. Ancak borsa bambaşka imiş, insan tadını aldıktan sonra döviz falan kesmiyor, buradaki heyecan ve kazanma potansiyeli bambaşka, insana zengin olma ihtimalini sunuyor. Zaten döviz ya da altınla ancak sermayeni korursun, gerçek anlamda yatırım aracı değiller.
    Ben de hissede olmadan duramıyorum, elimde hisse yokken hisselerin yükselmesi, elimde hisse varken düşmesinden daha zoruma gidiyor, bilmiyorum belki de aç gözlülük. Şu seçim artık geçse de artık portföyü fullesek.
    tek sıkıntı azıcık zenginlik hayali kurmaya basladın mı çakıyorlar 50 kere test ettim ama insanoğlu içinde var ) onu törpüleyebilirsem iyi olacak
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğrudur dostum meclis başkasında başkanlık da başkasında olursa daha kötü olur..o yönü de düşünüyorum..sanırım sandığa gitmeme düşüncemin altında yatan başka bir neden de bu...bakalım neler olacak...kararımı son gün vereceğim..
    siyaset yapmayın yatırıcı borsayı da bilir siyaseti de bilir merkez bankasında döviz kalmamış cari açık çok yüksek meclisin hiç bir fonksiyonu yok bu sistemde cumhur başkanı ne derse o oluyor

3.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    siyaset yapmayın yatırıcı borsayı da bilir siyaseti de bilir merkez bankasında döviz kalmamış cari açık çok yüksek meclisin hiç bir fonksiyonu yok bu sistemde cumhur başkanı ne derse o oluyor
    eğer öyle ise ben pazar günü oyumu kullanacağım...bende meclis başkasında olursa sıkıntı doğar diye düşünmüştüm...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Siyaseti hiç sevmem ama size Bi örnekle bişey anlatayım şimdi vakti zamanında adamın biri Bi tane öküzü varmış bu öküz kaç kilo gelir diye düşünüp duruyormuş yalnız kantarı yokmuş şimdi bu adam yoldan gelen geçen herkese çocuklara yaşlılara kadına erkeğe ama herkese sormuş bu öküz kaç kilo diye 1000 diyende olmuş 100 diyende şimdi adam o kadar çok farklı farklı rakamlar söyleyen olmuş ki şaşırmış kalmış ne yapacağını sonra tüm bu söylenen rakamların aritmetik ortasını almış galiba geçmiş zaman işte yaşta var iyi hatırlayamıyorum ama 20 kilo farkla öküzün kilosu çıkmış kıssadan hisse
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. dün en iyi alıcı bankof 430 bin lot almıştı bugün 397 bin lotu diğer aracı kurumlara dağıttı . y t d

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    eğer öyle ise ben pazar günü oyumu kullanacağım...bende meclis başkasında olursa sıkıntı doğar diye düşünmüştüm...

Amma komik adamsın keko , nasıl başkan ne derse o olur , meclıs te kanun yapamazsan ne işe yarar başkan , çıkardığın khk yı bıle iptal ederler ,, sen yınede oyunu kullan senın bılecegın iş orası ,, yetkisiz başkan etkısız demektir ,, kanun >khk ,, meclıs elını bağlarsa bır bürokrat bıle atayamazsın , etkısız bır başkan en kısa zamanda en geç ıkı yıl içinde ülkeyı seçime götürür o süreç zarfında da borsaymış pıyasaymış içinde geçerler ,, az kaldı ,, ptesı hepsı bıtmış olur , önümüzü gayet net görürüz , merkez bankasının gorevı ayrı ,meclısın ayrı , başkanın ayrı malum , para yok dıye başkan ne derse o olmaz !!!

Şuan karşı tarafın söyledığı herşey palavra , karşı tarafa oy vermiş verecek arkadaşlara saygı duymakla beraber,meclis ellerınde olmadığı için vaatlerının hıcbırıni gerçekleştiremezler !! Az çok okur yazarlığımız var !!yapacakları ilk iş ülkeyı iki yıl içinde seçime götürmek olur !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Bu ne yaa niye %10 yapan hissem yok
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 86/340 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •